Intymność

Seks pod prysznicem

Seks pod prysznicem – 5 uwag

Seks pod prysznicem jest niezwykle popularną fantazją erotyczną. Ciepła woda spływająca po ciałach kochanków to bardzo podniecający element wspólnej zabawy. Trzeba jednak pamiętać o kilku sprawach, żeby rzeczywiście być zadowolonym.

 

Fantazjowanie o seksie pod prysznicem to jedno. Z drugiej strony, podczas realizacji swojej fantazji, napotykamy na rzeczywistość. W kabinie prysznicowej okazuje się być dość ciasno, co uniemożliwia swobodne poruszanie się i ogranicza ilość pozycji, które możemy zastosować.

Podłoga jest śliska i trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Ponadto woda nie jest najlepszym środkiem nawilżającym podczas penetracji partnerki. Wiedząc o tym, możemy jednak naszą fantazję przenieść do rzeczywistości po uprzednim przygotowaniu się do tego. A warto!

Wbrew przeszkodom to może być bardzo ekscytujące i udane przeżycie.

 

Dlaczego warto spróbować seksu pod prysznicem?

Poza faktem wymuszonej, rozmiarami kabiny prysznicowej, bliskości, od początku do końca zachowujemy pełną higienę, jaką gwarantuje bieżąca woda. Partnerzy są zupełnie nadzy i mogą pieścić każdy zakątek swoich ciał. Gra wstępna pod prysznicem, w zdecydowanej większości przypadków, prowadzi do seksu. Ponadto jest to doskonała okazja do bycia razem, w natłoku codziennych zajęć, gdy na nic nie ma czasu.

 

pod prysznicem

 

Jak się przygotować?

 

1. Lubrykant na bazie silikonu

Jak dobrze wiesz, woda zmywa naturalne nawilżacze, a jako taka na skórze wcale nie daje poślizgu. To z kolei może zepsuć nawet najlepiej zapowiadająca się zabawę, no chyba, że będzie to szybki numerek.
Lubrykant na bazie silikonu nie rozpuszcza się w wodzie i nie zmywa się pod prysznicem zbyt szybko. Warto więc mieć go gdzieś pod ręką i użyć w odpowiednim momencie, żeby było dobrze. Lubrykanty wodne, w takim otoczeniu, odpadają.

 

2. Akcesoria pomocnicze

Przy założeniu, że nie chodzi o szybki numerek przed snem, warto mieć w kabinie kilka drobiazgów, które będą pomocne, lub urozmaicą zabawę.

Jeśli w kabinie są zainstalowane uchwyty, to już możesz je wykorzystać na wiele sposobów. Ważne, żeby były stabilne.
Zróżnicowany kształt brodzika też daje wiele. Jednak jeśli jest to zwykły, płaski brodzik, to warto zabrać do niego plastikowy podnóżek, albo coś do siedzenia. Dzięki nim możecie uzyskać różne kąty penetracji, oraz zwiększyć liczbę możliwych do zrealizowania, pozycji. Ciekawym gadżetem są plastikowe kajdanki ze specjalnymi przyssawkami do zabawy w wodzie – to kolejny element, który można wykorzystać. Nie bierzcie pod prysznic żadnych wibratorów, ani innych zabawek elektrycznych, bo może być źle.

 

3. Najlepsze pozycje

Mało miejsca i ślisko – to dwa podstawowe mankamenty kabiny prysznicowej. Ze śliskością można sobie poradzić – wystarczy położyć na podłodze brodzika ręcznik (a jeszcze lepiej matę antypoślizgową), który z pewnością poprawi stabilność. Brak miejsca ogranicza ruchy i zarazem liczbę pozycji do wypróbowania.

Piesek na stojąco jak zawsze dobry wśród pozycji od tyłu. Bezproblemowo też można kochać się twarzą w twarz – gdy partnerka obejmie cię nogami. Tu też możesz wykonać kilka ustawień opcjonalnie, jeśli masz podnóżek lub krzesło. Ściany w brodziku mogą stanowić punkty podparcia, uważajcie jednak na drzwi – one niekoniecznie muszą wytrzymać nacisk waszych ciał.

Jak widać to raczej zabawa na stojąco. Oczywiście można kombinować nawet z jeźdźcem, ale to tylko przy założeniu, że wystarczy wam miejsca.

 

4. Ostrożnie z klapsami

Kilka klapsów w łóżku jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Jednak woda zmienia trochę odczucia. Jeśli lubicie klapsy, to pod prysznicem muszą być zdecydowanie delikatniejsze, bo zamiast podniecenia możecie doprowadzić partnerkę do bólu, co chyba nie jest celem tej zabawy.

 

5. W ubraniu

Oczywiście nie chodzi tu o pełne ubranie, ale na przykład bawełnianą koszulkę, która po zmoczeniu będzie seksownie przylegać do ciała twojej partnerki i którą można w każdej chwili swobodnie zrzucić. To oczywiście wybór dla tych, których to kręci (chyba większość facetów można tu przypisać). Przy okazji wzajemne rozbieranie z przesiąkniętych wodą ubrań, może być wysoce podniecające, po ciężkim dniu pracy…