Intymność

Seks w samochodzie

Seks w samochodzie - 9 spraw, o których warto wiedzieć przed

Seks w samochodzie zazwyczaj kojarzy się  z nastolatkami, którzy nie bardzo mają gdzie się kochać. Ale uprawianie seksu w samochodzie zawsze jest dobrą zabawą, bez względu na wiek. Jeśli nigdy tego nie robiłeś, to powinieneś samochód umieścić na swojej liście miejsc, które musisz wykorzystać nie tylko do przemieszczania się.

 

Jeśli masz zamiar uprawiać seks w samochodzie, a nigdy tego jeszcze nie robiłeś, musisz zdawać sobie sprawę z kilku rzeczy. Nie chodzi tylko o pozycje, które będą w samochodzie najlepsze, ale również o wszystkie inne aspekty związane z taką właśnie zabawą.

 

1. Samochód to miejsce wyłącznie na szybki numerek

Nikt nie powinien liczyć na to, że w samochodzie odegra długą sesję, romantyczne spotkanie z grą wstępną. Wpływa na to wiele czynników, choćby dostępna powierzchnia, miejsce parkowania itp.

 

2. Samochód ogranicza ilość wariantów

Z góry zakładamy, że wariant zabawy na masce samochodu odpada, bo trudno dzisiaj o odpowiednio mocne blachy, a i inne uwarunkowania niekoniecznie temu sprzyjają. Pozostaje zatem wnętrze.

Najwięcej możliwości dają tylne siedzenia. Jak się postarasz to jesteś w stanie zrobić to nawet w trzech pozycjach.  Trzeba tylko uważać, żeby nogami nie wypchnąć szyb w drzwiach pojazdu. Przednie siedzenia dają mniej możliwości. Oczywiście poza oralną klasyką, można jeszcze na jeźdźca. Tu lepszy będzie fotel pasażera, gdzie nie przeszkadza kierownica i klakson.

 

3. Skurcze mięśni nóg są nieuniknione

Cóż, każde miejsce, w którym nie masz pełnej swobody ruchu sprzyja łapaniu skurczów.  Samochód jest akurat takim miejscem, gdzie w pewnym wieku masz to zagwarantowanie. Pamiętaj o wcześniejszej suplementacji magnezem – może skutki będą mniej bolesne.

 

4. Warto choć trochę opuścić szybę

Wnętrze samochodu ma raczej niewielką kubaturę i ilość pary wodnej wytwarzanej przez kochanków z pewnością spowoduje zaparowanie szyb. To oczywiście ma swój dodatkowy urok i tworzy atmosferę prawie jak w saunie – wilgotno i gorąco. Aby jednak lepiej oddychało się w miłosnym uniesieniu, uchylenie szyb jest jak najbardziej wskazane.

 

5. Skórzane fotele nakryj ręcznikiem lub kocem

Zapewne przytrafiły się wam obtarcia po zabawach na dywanie. To jednak nic w porównaniu z tym, co można sobie zrobić na skórzanej tapicerce. Wilgotne ciało przykleja się do skóry, a każdy ruch może spowodować bardzo nieprzyjemne skutki. Zresztą ciężko się poruszać, gdy jest się przyklejonym do kanapy.  Żeby było przyjemnie z zachowaniem, możliwego w samochodzie, komfortu – przykryj skóry tkaniną, która z pewnością ułatwi zabawę.

 

6. Wyłącz radio

I nie chodzi tu o martwą ciszę. Włącz lepiej odtwarzacz, będziesz mieć pewność, że zamiast muzyki nie usłyszysz nagle komunikatu o kolejnej masakrze, nowym podatku, czy podwyżce cen paliw. To potrafi skutecznie zepsuć nastrój.

 

7. Zaparkuj w miejscu, gdzie możesz zachować prywatność

Żeby seks w samochodzie był rzeczywiście przyjemny, zaparkuj raczej w mało uczęszczanym miejscu. Nie chcesz zapewne, aby twoje wyczyny, zarejestrowane przez kamery monitoringu, trafiły do internetu, choćby dlatego, że seks w miejscach publicznych jest niezgodny z prawem.

 

8. Pamiętaj o zapachach

Intensywna gimnastyka intymna powoduje powstawanie różnych zapachów, które w samochodzie, ze względu niewielką ilość dostępnego powietrza, kondensują się. Zapach ten, ze względu na swą specyfikę, długo utrzymuje się w kabinie i na tobie. Musisz o tym pamiętać, szczególnie w sytuacji, gdy po szybkim numerku wracasz do pracy, albo odbierasz dzieci ze szkoły. Lepiej będzie jeśli dobrze rozplanujesz czas, przewietrzysz skutecznie samochód, weźmiesz prysznic i zmienisz ubrania.

 

9. Poczujesz się młodziej

Oczywiście niekoniecznie fizycznie, bo czasu nie oszukasz, ale z pewnością odświeżysz przyjemne uczucia młodości, kiedy wszystko było zabawą i było takie nowe. Nawet jeśli stwierdzisz, że seks w samochodzie jest kłopotliwy, mało komfortowy i tak dalej, to mimo wszystko pamiętaj o tym, że jest to zabawa, która daje sporo radości.