Intymność

Seks w windzie – 5 zasad

Seks w windzie – 5 zasad

Żeby uprawiać seks w windzie trzeba przestrzegać kilku prostych zasad. Zabawa w takim miejscu wymaga nie tylko twojej śmiałości, ale również odrobiny szaleństwa i odpowiedniej partnerki. To może być ekscytujące przeżycie i świetny sposób na naprawdę szybki numerek.

 

1. Unikaj kamer

Coraz więcej jest miejsc obserwowanych przez kamery. Są one również montowane w nowoczesnych windach. To może oznaczać, że całkiem przypadkiem możesz stać się kolejną, nieświadomą tego, gwiazdą internetu. To oczywiście w najlepszym przypadku. Musisz pamiętać, że seks w miejscach publicznych jest niezgodny z prawem i możesz ponieść konsekwencje tej szybkiej przyjemności.
Wybierz zatem windę bez kamery, a jeśli nie jest to możliwe – sprawdź wcześniej, czy da się ją na chwilę przesłonić. W nowoczesnym społeczeństwie wydaje się, że jesteśmy pod czujnym okiem kamery 24/7.

 

2. Wybierz czas najmniejszego ruchu

Seks w windzie możliwy jest wyłącznie o właściwej porze dnia. Windy w biurowcach mają największe obłożenie zazwyczaj między 9-tą a 17-tą. W budynkach mieszkalnych też są godziny szczytu i tu chyba najlepiej wybrać godziny nocne. Pamiętaj, że zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce skorzystać z windy w celu transportowym właśnie wtedy, gdy ty korzystasz z niej dla przyjemności.

 

3. Nie naciskaj żadnych przycisków bez potrzeby

Jeśli chcesz uniknąć niespodzianek uważaj na przyciski w trakcie zabawy, oczywiście przy założeniu, że jesteś w windzie, której drzwi zamykają się bez naciskania przycisku. Pozwoli to zachować windę nieruchomo, dzięki czemu łatwiej będzie wam zrealizować cel. Ponadto, gdy poczujesz ruch windy, będziesz wiedział, że warto skorzystać awaryjnie, z przycisku stop, aby dokończyć dzieła. Musisz mieć jednak świadomość, że możesz wówczas przebywać w niej dłużej niż zakładałeś – do czasu przybycia technika, który uruchomi windę ponownie.

 

4. Znajdź odpowiednią dziewczynę

To chyba najważniejszy punkt układanki. Nie każda dziewczyna jest tak szalona żeby zdecydować się na błyskawiczny numerek w windzie. Musi być gotowa na możliwość przyłapania przez osoby trzecie w najmniej odpowiednim momencie i musi mieć w sobie choć nutę ekshibicjonizmu. Jeśli jesteś w stałym związku to lepiej wcześniej zapytaj czy jest skłonna do tak niegrzecznego występku.

 

5. Bądź odpowiednio ubrany

Seks w windzie wymaga błyskawicznego rozpoczęcia i zakończenia zabawy. Dlatego należy się do tego przygotować. Wyskakiwanie z garnituru może być nieco kłopotliwe i czasochłonne, a liczy się każda sekunda. Najlepiej byłoby, gdyby twoja dziewczyna była w luźnej spódnicy bez majtek. Pozwoli to na szybką i nieskrępowaną szmatami zabawę, a przy okazji, wysiadając z windy nie będziecie szczególnie rzucać się w oczy.