Intymność

Ty jeden i one dwie

Ty jeden i one dwie. 20 uwag, które musisz znać

Trójkąt może być niesamowitym doświadczeniem lub totalną katastrofą. Jak zwykle w sprawach damsko - męskich chodzi o wiedzę i zaangażowanie. Jeśli tego chcesz – zrób to dobrze.

 

W przypadku męskich fantazji seksualnych, trójkącik z dwiema kobietami jest na samym szczycie listy

Wyżej znajduje się tylko trójkąt z dwiema biseksualnymi bliźniaczkami. Ta fantazja zwykle polega na tym, że dwie partnerki doprowadzą cię do szczytu przyjemności, przy jak najmniejszym wkładzie własnym, będziesz leżał i spijał erotyczną śmietankę próżności a one spełnią wszystkie twoje zachcianki.

 

Oczywiście rzeczywistość rzadko pokrywa się z fantazjami, ale w tym przypadku problem polega wyłącznie na czekaniu aż tak się właśnie stanie. Musisz wiedzieć, że w trójkącie, jeśli zabawa ma być udana, jesteś tylko jednym z trzech trybików, a każdy z nich zasługuje i oczekuje tego samego rodzaju uwagi jak ty, każdy uczestnik tej gry ma własne potrzeby i skłonności i każdy z nich może w dowolnym, najmniej odpowiednim dla ciebie, momencie doprowadzić do gwałtownego zatrzymania zabawy, jeśli nie spełniają się jego potrzeby. Aby zatem wymarzony trójkąt stał się rzeczywistością warto zastosować opisane poniżej kwestie.

 

one dwie i on

 

1. Wyznacz granice

Jest to szczególnie ważne jeśli jedną z dwóch pań jest twoja partnerka, wcześniej musisz zdecydować, jakie role pełnią kobiety, czy będzie pełny kontakt, czy jedna z nich będzie bierna. Pomyłki mogą doprowadzić do rozwodu.

 

2. Podziel równo czas

Jednym z kluczowych błędów, które mężczyźni popełniają w trójkącie, jest nierównomierne dzielenie czasu. Jeśli zbytnio skoncentrujesz się na jednaj z nich, druga może opuścić plac zabaw i będzie po imprezie. Chyba, że wcześniej rozkład czasu został wspólnie ustalony.

 

3. Nie leń się

Fakt, że w trójkącie otrzymujesz dwa razy więcej przyjemności, to również pewnego rodzaju zobowiązanie do uszczęśliwienia w tym czasie aż dwóch innych osób. Lenistwo w takim układzie raczej nie popłaca.

 

4. Od początku postępuj zgodnie z planem

Jeśli znalazłeś kobiety, które zrobią to z tobą, zacznij od przedstawienia ich sobie. Dzięki temu cała trójka będzie czuć się bardziej komfortowo już w trakcie wspólnej zabawy.

 

5. Zadbaj o odpowiednią muzykę w tle

Muzyka jest doskonałym podkładem dla intymnego spotkania. Poza nastrojem pełni też dodatkowe funkcje – świetnie maskuje niechciane dźwięki lub wypełnia krępującą ciszę. Pamiętaj jednak, żeby nie był to jakiś metal czy gospel.

 

6. Słuchajcie siebie nawzajem

Jeśli którakolwiek z pań da znać, że nie czuje się z czymś dobrze, wysłuchaj i uszanuj jej życzenia. Zbędna wpadka z nadgorliwością nie przyniesie, z pewnością, dobrego efektu.

 

7. Zachowaj bezpieczeństwo

Jeśli zapraszasz kogoś do swojej sypialni i nie znasz jej historii seksualnej, upewnij się, że posiadasz odpowiednią ilość prezerwatyw i że zawsze gumka jest tam gdzie być powinna.

 

8. Dobierz dobrze swoje partnerki

W przypadku, gdy poszukujesz jedynie jednej partnerki (bo np. twoja stała się zgodziła na trójkącik) nie szukaj gdziekolwiek. Możesz skorzystać z różnych źródeł, ale najważniejsze aby była to osoba zaufana. Podobnie w przypadku, gdy chcesz to zrobić z dwiema nieznanymi ci kobietami.

 

9. Wybór musi być rozsądny

Z pewnością nie marzy ci się w tej chwili taka sytuacja, w której po jakimś czasie od wspólnej zabawy ta druga zacznie konkurować z twoją stałą partnerką. Pamiętaj, że takie rzeczy się zdarzają.

 

10. Nie spiesz się

Jeśli chcesz dobrej zabawy to najpewniej zadbałeś o wystarczającą ilość czasu na wszystko co zaplanowałeś. Seks w trójkącie jest z całą pewnością mniej spontaniczny i wymaga większej ilości czasu w celu uzyskania przez wszystkich odpowiedniego nastroju i odprężenia. Rób to wszystko w tempie, które będzie satysfakcjonowało każdego z was.

 Reklama

feromony skuteczne

 

11. Nie upijaj się

Naprawdę wystarczy tylko trochę alkoholu aby się rozluźnić. Najważniejsze aby nie nadużyć bo jak doskonale wie każdy facet wpływa to bardzo na wydajność i może przy okazji zepsuć atmosferę.

 

12. Nie spoglądaj stale na zegarek

To prawda, że musisz równo dzielić swój czas, ale nie popełniaj błędu przez dokładne przydzielanie czasu każdej z partnerek. Zaspokajanie jednej kobiety i odliczanie czasu aby dać to drugiej nie jest dobrym wyjściem. Jeśli rzeczywiście chcesz zadowolić obie to możesz być pewny, że czas będziesz regulował w sposób naturalny. Zdaj się na intuicję i wyczucie.

 

 Reklama

pompki wodne

 

13. Nie przyjmuj swoich gustów i standardów za obowiązujące

To, że coś lubisz nie oznacza, że one też tego pragną. Pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz narzucać sposób zabawy zgodny wyłącznie z twoimi oczekiwaniami.

 

14. Nie filmuj bez pozwolenia

To nie tylko jest naruszeniem zaufania, może to się skończyć również komplikacjami prawnymi. Zresztą jeśli nie chciałbyś sam być pokazywanym na wszystkich portalach w sieci to z pewnością to zrozumiesz.

 

15. Nie zmuszaj nikogo do trójkąta

Nie próbuj nawet zmuszać do tej zabawy którejkolwiek z potencjalnych partnerek. Jeśli wymusisz to na którejś z nich nie tylko stracicie do siebie zaufanie, ale może przez to powstać wiele znacznie poważniejszych problemów.

 

16. Nie powtarzaj się

Robienie jednej rzeczy z jedną kobietą, a następnie powtórzenie wszystkiego dokładnie tak samo z drugą nie zadziała. Każdy jest inny i musisz dowiedzieć się, co jest najlepsze dla każdej z nich.

 

17. Nie leż jak kłoda

Z dwiema kobietami masz trochę pracy. Nawet jeśli się zmęczysz nie możesz tego pokazać. Nie zachowuj się jak koło zapasowe w bagażniku – niby sprawne – ale nie używane – możesz zostać zapomniany.

 

18. Nie oczekuj gwiazdy porno

Prawdziwe życie nie jest dokładnie takie jak w filmach, a jeśli spodziewasz się, że twój trójkąt okaże się hitem filmowym, to lepiej przemyśl to jeszcze raz. Ta trzecia osoba może okazać nie aż tak atrakcyjna, jak się spodziewałeś. W takim przypadku od ciebie zależy, czy zechcesz się na to ostatecznie zdecydować.

 

19. Nie zamykaj się na nowe doświadczenia

Bo niby po co próbować czegoś tak radykalnego jak trójkąt, aby później blokować się na inne nowinki. Jak się bawić, to się bawić – żyj.

 

20. Nie zapomnij o przygotowaniach

Kobiety, które ugościsz raczej nie będą zachwycone nieświeżą pościelą i zapachami z kosza na śmieci. Pamiętaj o podstawach, a jeśli dołożysz kilka dodatków, jak pachnące świece, relaksująca muzyka i erotyczne oświetlenie, to z pewnością już na początku sporo zyskasz w oczach swoich pań.

 

Teraz, kiedy już wiesz co trzeba zrobić, a czego nie, w skutecznym trójkącie, baw się dobrze i równie dobrą zabawę daj swoim partnerkom.