Intymność

BDSM - jak zacząć nowe praktyki w Twojej sypialni?

BDSM - jak zacząć nowe praktyki w Twojej sypialni?

Po jakimś czasie w każdy aspekt naszego życia wkrada się nuda. O ile łatwiej jest zmienić upodobania kulinarne lub pracę, niekoniecznie chcemy tak postąpić z wieloletnim partnerem. Dlatego warto wprowadzić do sypialni odrobinę pikanterii w postaci BDSM. Dziś podpowiadamy jak zacząć tę fascynującą przygodę, która rozpali Was do czerwoności.

 

BDSM, czyli co?

Bondage oznaczające wiązanie, a także dominacja, sadyzm i masochizm to pojęcia, które kryją się za skrótem BDSM. Jak zacząć wspólną zabawę w tym nurcie, by się nie sparzyć? Przede wszystkim wspólną rozmową o Waszych oczekiwaniach i możliwościach. Każdy człowiek ma inne granice i należy je uszanować. Wzajemne zaufanie zaowocuje z czasem pogłębieniem praktyk i rozwinie stosowane przez Was techniki.

 

BDSM, jak zacząć?

Potrzebujesz do tego odpowiednich narzędzi, które sprzedają sklepy erotyczne pod pojęciem BSDM. Jak zacząć? Miękkie taśmy do krępowania i opaski na oczy będą wystarczające. Z czasem pokusić się możecie o gustowne pejcze i dilda, co z pewnością doprowadzi do skórzanych i metalowych gadżetów. Zaawansowana zabawa może stać się nawet sposobem na życie, wykraczając poza mury Waszej sypialni.

 

bdsm rece

 

Inspirujące filmy erotyczne

Z pewnością każdy z Was ma jakieś fantazje seksualne, które pragnie zrealizować. Właśnie dlatego doskonałym pomysłem jest wprowadzenie do sypialni BDSM. Jak zacząć? Przypomnieć sobie lub wspólnie obejrzeć film erotyczny, którego bohaterowie praktykują wspomniane techniki. Taki film, tak jak i czułość, dotyk oraz pocałunki, powinny być Waszą standardową grą wstępną. Pomoże się to Wam rozluźnić i przyjemnie przejść do kolejnych, intensywniejszych rzeczy.

 

Co się dzieje w trakcie seksu BDSM?

To, na ile sobie pozwolicie w czasie zbliżenia, zależy od Ciebie i Twojego partnera. Uzgodnijcie wcześniej granice i pamiętajcie, by w trakcie aktu traktować siebie z szacunkiem. Nawet jeśli jedno z Was decyduje się być osobą uległą, czyniąc drugą dominującą, bądźcie dla siebie wyrozumiali. Liczy się bowiem przyjemność z BDSM. Ważne jest nie tylko to, jak zacząć, ale i w którym kierunku poprowadzić tę grę.

 

Zalecenia po sesji

Spotkanie z BDSM, gdy już wiesz jak zacząć, należy też odpowiednio zakończyć. W trakcie erotycznych uniesień z pewnością dojdzie do sytuacji, które trzeba czule załagodzić. Komfort psychiczny, ale także fizyczny, pozwoli Wam się wyciszyć i powrócić do realności. Dajcie sobie czas i zadbajcie o obolałe miejsca. Po wszystkim pamiętajcie o łączącym Was partnerstwie i uczuciu, które jest przecież najważniejsze.

Artykuł zewnętrzny