Nieprawidłowy dobór rozmiaru

Nieprawidłowy dobór rozmiaru prezerwatywy - jakie niesie ryzyko

Nieodpowiedni dobór prezerwatywy jest jednym z podstawowych błędów w życiu seksualnym. To przekłada się na wiele negatywnych konsekwencji przy stosunku. Na rynku dostępnych jest wiele rozmiarów prezerwatywy, które mogą się od siebie znacząco różnić. Trzeba posiadać, chociażby minimalną wiedzę na temat jej odpowiedniego doboru. Jakie ryzyko niesie nieprawidłowy dobór prezerwatywy? Wszystkie informacje znajdzie poniżej.

10 powodów przemawiających za koniecznością uprawiania seksu

10 powodów przemawiających za koniecznością uprawiania seksu

Seks jest nieodłącznym elementem życia. Dzięki niemu możliwa jest prokreacja, dzięki niemu jesteśmy my. Seks to również niepodważalna przyjemność i radość z życia, ale to nie wszystko, ma on bowiem także wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie.

Wysokie obcasy i seks

Wysokie obcasy i seks

Dlaczego wysokie obcasy są seksy? Czemu mężczyźni dostają ślinotoku na widok kobiety w butach na wysokim obcasie? Dlaczego ta sama kobieta wydaje się atrakcyjniejsza po założeniu szpilek? Co powoduje, że kobieta na wysokim obcasie nabiera pewności siebie? Czy partnerka w łóżku powinna pozostać w butach?

5 głównych powodów korzystania z usług prostytutki

5 głównych powodów korzystania z usług prostytutki

Czy kiedykolwiek korzystałeś z usług prostytutki? Tak – odpowiada 15% mężczyzn, którym zadano to pytanie. Zadziwiająca szczerość? Nie - biorąc pod uwagę fakt traktowania tego jako usługi, takiej samej jak na przykład czyszczenie garnituru w pralni chemicznej. Niektórym zdarza się to raz, innym sporadycznie,  jeszcze inni korzystają z tego regularnie.

Seksualne odloty
Seksualne odloty

Seksualne odloty

Seks jest czynnością, która nie wiedzieć czemu, od początku świata nie znudziła się jeszcze nikomu. Mimo, że jest to czynność wielce powtarzalna, to przyjemność płynąca z tak zwanego uprawiania seksu jest zawsze jakby nowa. Mimo, że wielu smutnych ludzi twierdzi, że i tak wszystko sprowadza się wyłącznie do jednego, to jak życie pokazuje i w tej zabawie może być ciekawie.

Czy znasz potrzeby kobiety

Czy znasz potrzeby kobiety?

Kobiety potrafią bardzo długo dawać z siebie wiele bez żadnych rekompensat i wyglądać przy tym na zadowolone, a jest tak dlatego, że nieustannie prowadzą rejestr takich gestów. Są pod tym względem bardzo skrupulatne gdyż oczekują, że kiedyś rachunki zostaną wyrównane i partner odwzajemni otrzymywane dary, a wtedy to one nareszcie będą hołubione.

Smak spermy

Smak spermy. Jaki Jest? Jak go poprawić?

Trochę słony. Lekko słodki. Gorzki. Całkiem smaczny. Obrzydliwy. To najczęstsze reakcje opisujące smak nasienia. Jak zatem faktycznie smakuje sperma i co ewentualnie można zrobić, aby poprawić ten smak?

5 pytań które zmienią twoje życie erotyczne

5 pytań, które zmienią twoje życie erotyczne

Dlaczego partnerzy nie rozmawiają z sobą o seksie? Krępujące? Ale z jakiego powodu? Przecież to taki sam temat jak jajecznica na śniadanie. Z tą tylko różnicą, że komunikacja werbalna w sferze erotycznej może pozwolić wam na jeszcze lepsze przeżywanie tych najwspanialszych chwil w życiu.

15 negatywnych skutków nadmiaru seksu

15 negatywnych skutków nadmiaru seksu

Choć wydaje się nieprawdopodobnym, aby ktoś cierpiał z nadmiaru seksu, to jednak są wśród nas tacy, którzy z tego powodu mają problemy. Seks może sprawić, że ludzie czują się przyjemnie i są szczęśliwi. Jeśli jednak okaże się, że zapominasz na przykład o posiłkach aby oddać się rozkoszy fizycznej, to należy prawdopodobnie się martwić.

Akcesoria w sypialni

Jakie akcesoria poprawią doznania seksualne w sypialni?

Niewątpliwie wszystko, co może poprawić nasze życie erotyczne, warte jest spróbowania. Najważniejsze jest to, aby nasze wybory było zgodne z oczekiwaniami jednej i drugiej strony. Często przed zakupem nowych gadżetów warto  porozmawiać ze sobą, aby poznać nastawienie partnera na tego rodzaju urozmaicenia. W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam zestawienie kilku propozycji gadżetów, które mogą poprawić Wasze doznania seksualne w sypialni. 

Przełamujemy gadżetowy stereotyp

Przełamujemy gadżetowy stereotyp - 5 sposobów na urozmaicenie życia erotycznego w związku

Atrakcyjne i satysfakcjonujące życie erotyczne jest możliwe na każdym etapie związku, wymaga jednak otwartości i zaangażowania obojga partnerów. Ogromne znaczenie dla jakości i częstotliwości zbliżeń ma także komunikacja potrzeb. Wiesz, czego oczekuje druga połówka? Poznaj 5 sposobów na urozmaicenie życia erotycznego z pomocą seks gadżetów.

7 intymnych sekretów kobiety

7 intymnych sekretów kobiety

Domyśl się. Tak najkrócej można sformułować kilka podstawowych pragnień kobiety, o których nie mówi, ale chce aby jej mężczyzna o nich wiedział. Biorąc pod uwagę nasz stosunek do domyślania się opisujemy je na wprost.

Unikanie współżycia seksualnego
Unikanie współżycia seksualnego

Unikanie współżycia seksualnego

Gdy partner unika zbliżeń seksualnych, żona najczęściej usiłuje nakłonić męża do seksu albo również demonstracyjnie odmawia współżycia. Obie strategie są nieskuteczne i szkodliwe dla związku.

Masturbacja analna dla początkujących

Masturbacja analna dla początkujących

Ta forma masturbacji, tak samo jak i stosunek analny, ma swoich zwolenników i przeciwników. Na czym polega masturbacja analna? Jak się do niej przygotować? Czy to boli? Kto tak lubi? W różnych środowiskach takie zachowania aktywności seksualnej budzą różne nastroje, a opinie na ich temat bywają czasem jakby z innej planety.

Rzymski erotyzm

Rzymski erotyzm

Starożytni Rzymianie traktowali seksualność jako naturalną sferę życia i oddawali ją pod opiekę bogom.

Amazonki

Amazonki

W mitologii greckiej Amazonki to tajemniczy lud wojowniczych kobiet, osiadłych w Azji Mniejszej nad rzeką Termodont, gdzie żyły bez mężczyzn. Ciągłość rodu podtrzymywały dzięki okresowym spotkaniom z mężczyznami z sąsiednich krajów, których po współżyciu kaleczyły lub zabijały.

Jaki masturbator kupić
Jaki masturbator kupić

Wyższa jakość męskiej masturbacji. Jaki masturbator kupić?

Choć masturbacja nie jest w stanie zastąpić seksu, świat gadżetów erotycznych proponuje wiele rozwiązań, dzięki którym staje się przyjemniejsza i bardziej satysfakcjonująca. Męskie masturbatory mogą wzmacniać doznania i przybliżać do realnych doświadczeń. Jesteś zainteresowany? Dziś podpowiadamy, gdzie kupić taką zabawkę i jaką wybrać.

Zaburzenia erekcji – czy winna może być depresja?
Zaburzenia erekcji – czy winna może być depresja?

Zaburzenia erekcji – czy winna może być depresja?

Gdy u panów pojawia się problem z uzyskaniem erekcji – nie są oni z tego powodu zadowoleni. To całkowicie zrozumiałe, ponieważ nagle tracą możliwość zaspokojenia swojej partnerki – pomimo, iż do tej pory nie mieli z tym żadnego problemu. Nikt z nas nie chce czuć się niewystarczająco dobry, a tutaj faktycznie często pojawiają się takie obawy – boimy się odrzucenia. Warto zdawać sobie więc sprawę z tego, co może wywołać różne kłopoty z potencją. Gdy znamy możliwe przyczyny - możemy też stosunkowo szybko znaleźć sposób na walkę z problemem.

żele intymne Durex
żele intymne Durex

Żele intymne Durex Naturals – lepszy seks dzięki naturze

Żele intymne Durex Naturals to nowa seria lubrykantów, które pozytywnie wpływają na doznania seksualne. Suchość miejsc intymnych to problem wielu kobiet. Seria Naturals to łagodne formuły, które posiadają 100% składników mineralnych. W tym artykule podpowiadamy dlaczego żele i lubrykanty to idealny dodatek podczas igraszek w sypialni.

Gadżety erotyczne i lubrykanty
Gadżety erotyczne i lubrykanty

Gadżety erotyczne i lubrykanty - jak je łączyć?

Gadżety erotyczne i lubrykanty są ze sobą ściśle związane. Łącząc oba elementy możemy uzyskać jeszcze lepszy efekt, o czym opowiemy w dzisiejszej publikacji. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami, jakie niosą za sobą dzisiejsze gadżety erotyczne i lubrykanty.