Intymność

idealne walentynki

Idealne Walentynki

Panowie, zbliżają się Walentynki. Może to nie jest nasze ulubione święto jednak nasze partnerki mają zupełnie inne zdanie na ten temat. Jedynym wyjściem z sytuacji jest to, że sprawisz, aby ten dzień był wyjątkowy. W tym roku 14 lutego będzie idealny i nie będzie to wcale tak trudne zadanie.

 

Romans - zdaje się, że brakuje go większości par, a szczególnie kobietom. Fundamentalną zasadą jaką musisz wprowadzić w życie tego dnia jest to, że to jej dzień. Bez względu na to jakie masz podejście to tego święta, kobieta chce czuć się wtedy wyjątkowa. Od samego przebudzenia kobiety czekają na Walentynki jak dzieci na Święta, chodź często się do tego nie przyznają.

 

  1. Jeśli mieszkacie razem, a Ty rano nie zrobisz nic, może w tym momencie poczuć się zaniepokojona. Nasza rada: wstań wcześniej, zrób śniadanie i kawę z ekstra bitą śmietaną.
  2. Zrób coś czego nigdy nie robisz. W poniedziałek nasza partnerka nie omieszka pochwalić się tym w pracy. Choć w dobie social mediów i smartfonów może stać się to nawet po kilku minutach.
  3. Dzień wcześniej. W piątek większość kobiecych rozmów dotyczyć będzie Walentynek i wszystkich związanych z nimi oczekiwań. Daj swojej partnerce powód do dumy i prześlij jej drobiazg do pracy. Mogą to być czekoladki, mały bukiet czy kartka z życzeniami. To na pewno sprawi jej ogromną radość, szczególnie jeśli będzie mogła pochwalić się tym przed koleżankami.
  4. Zaproś ją gdzieś. Jeśli zazwyczaj nie wychodzicie zbyt często, będzie to dobra okazja do rozerwania się. Warto wcześniej sprawdzić ofertę restauracji, zniżki na Gruper czy Groupon na Kupon.pl. Specjalnie na tę okazję w internecie dostępnych jest wiele promocji, dzięki czemu nie obciażymy tak bardzo naszego konta, wybierając droższe miejsce. Pamiętaj o zabookowaniu stolika wcześniej. W ten dzień można spodziewać się tłumów.
  5. Koniecznie kup jakiś drobiazg. Wisiorek, bransoletka, perfumy. Nie musi być kosztowny. Dla kobiety najważniejsza jest pamięć.

Jeśli jesteś singlem postaraj się, aby panie w twoim otoczeniu miały dobry dzień. Kup kilka lizaków w kształcie serca, czekoladki czy cukierki i rozdaj je swoim współpracownicom, koleżankom, mamie czy siostrze. Sprawisz, że ich dzień będzie lepszy a Walentynki przestaną być takie straszne.