Intymność

Jak nosić seksowne przebrania

Jak nosić seksowne przebrania?

Zabawa w przebieranki to jedna z popularniejszych fantazji seksualnych, o której marzą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Panie wcielić mogą się w rolę seksownej stewardessy, kocicy czy uczennicy, panowie natomiast – policjanta, strażaka czy tarzana. Jak nosić tego typu stroje, by nie tylko rozgrzać swoją drugą połówkę do czerwoności, lecz także czuć się komfortowo?

 

Podstawowa zasada – w seksownym przebraniu i tego typu igraszkach chodzi przede wszystkim o dobre samopoczucie i zabawę. Aby była ona satysfakcjonująca dla obu stron, musimy czuć się pewni siebie. Jedynie wówczas, gdy będziemy przekonani, że wyglądamy zmysłowo, a druga połówka nas pożąda, zabawy w przebieranki mogą zakończyć się sukcesem.

Nigdy nie wkładajmy seksownego kostiumu w pośpiechu, na ostatnią chwilę. Zacznijmy to robić odpowiednio wcześnie tak, by zdążyć dokładnie zapiąć gorset, założyć pończochy i sprawdzić czy strój leży na nas dobrze. Warto pamiętać także o seksownym makijażu, kobiecej fryzurze i kilku kroplach ulubionych perfum. Świetnym dopełnieniem seksownej kreacji będzie również połyskująca biżuteria.

Równie ważne jest dopracowanie szczegółów swojej fantazji. Gdy już wybraliśmy nasz wymarzony strój, zastanówmy się, gdzie mogłaby się rozgrywać seksowna scena – w pokoju hotelowym, biurze, a może klubie nocnym? O jakiej porze ma ona miejsce – o poranku, a może w środku nocy? Kim jest nasza postać, jakie są jej cechy charakteru i co ją podnieca? Dzięki tego typu wizualizacjom możemy na chwilę poczuć się kimś zupełnie innym i w bardzo przyjemny sposób zakomunikować partnerowi jakie są nasze potrzeby seksualne.Już samo obmyślanie niegrzecznej historii potraktować można jako pierwszą grę wstępną w pojedynkę, dzięki czemu, gdy już dołączy do nas druga połówka, nie powinniśmy mieć problemów z wczuciem się w rolę. Jeżeli w dalszym ciągu czujemy się nieco spięci, zaproponować możemy partnerowi rozgrzewkę w postaci seansu z wybranym wspólnie filmem erotycznym.

 

Zobacz stroje erotyczne w SiSi.pl 

 

Zabawa w przebieranki to także świetna okazja na wypróbowanie nowych pozycji czy praktyk seksualnych, na które na co dzień byśmy się nie odważyli. Nigdy nie decydujmy się na nie jednak wyłącznie po to, aby przypodobać się drugiej połówce.

Równie ważna co strój, jest odpowiednia scenografia. Bez względu na to, na jakie przebranie się zdecydowaliśmy, nie zapomnijmy o odpowiednim, subtelnym oświetleniu i muzyce, świecach i ulubionym winie lub szampanie. Przydany może się okazać także olejek do masażu erotycznego, kajdanki lub szarfy do wiązania, lubrykant, wibrator oraz truskawki i bita śmietana. Bawiąc się wraz z drugą połówką w przebieranki, nie musimy ograniczać się do mieszkania. Warto wypróbować igraszek w pokoju hotelowym, samochodzie czy na łonie natury. Świadomość, że w każdym momencie możemy zostać przyłapani, doda całej sytuacji jeszcze większej pikanterii.

Gdy wykonaliśmy wszystkie powyższe kroki, pozostaje nam tylko odprężyć się i dobrze bawić.

Artykuł zewnętrzny