Intymność

15 kobiecych opinii o seksie analnym

15 kobiecych opinii o seksie analnym

To, że seks jest w pewnym sensie najważniejszym elementem życia człowieka nie ulega wątpliwości. Oczywiste jest dążenie do prokreacji z jednej strony, ale również radości życia, która jest motorem napędowym w rozwoju każdej, budowanej przez człowieka, cywilizacji.

 

Ilu ludzi na świecie – tyle upodobań. Z reguły wszyscy chcemy tego samego, jednak już w szczegółach widzimy to zupełnie inaczej. Efektem końcowym ma być jednak zadowolenie. Aby jednak było pełne, to w przypadku seksu muszą je odczuwać wszyscy jego uczestnicy.

Jedną z erotycznych przygód, towarzyszących nam od zarania dziejów jest seks analny, który na przestrzeni wieków był traktowany w różny sposób. Niezależnie od tego co kto o tym myśli – będzie funkcjonował do końca świata. Bo tak po prostu jest.

Poniżej przedstawiamy 15 prawdziwych wypowiedzi kobiet z różnymi doświadczeniami. Imiona zostały usunięte. Zapraszamy do uzupełnienia listy własnymi doświadczeniami w komentarzach. Prosimy o zachowanie w nich netykiety.

 

A teraz czas na wypowiedzi:

1. Facet, z którym byłam w związku 4 miesiące powiedział, że oczekuje od kobiety, która kocha aby robiła to z nim również analnie. Trochę to dla mnie popieprzone ale czułam, że to naprawdę ważne dla niego, że chce zmierzyć poziom moich uczuć do niego w moim odbycie. Zgodziłam się. Nasz związek się umocnił. Jesteśmy razem już 5 lat.
 

2. Palec w tyłek? W porządku. Ale cały kutas? Nie, dziękuję! Nigdy.
 

3. Z moim chłopakiem uprawialiśmy wspólnie seks przez 2 lata. Wiele razy próbował wsunąć mi go w tylne drzwi, że to niby taki szczęśliwy przypadek. Jakby myślał, że dam się nabrać na coś takiego! Żałuję, że po prostu w uczciwy sposób nie zapytał mnie, czy jestem gotowa spróbować. Oczywiście, że nie jesteśmy już razem.
 

4. Każda część ciała jest potencjalnym centrum przyjemności. Im wcześniej kobieta zda sobie sprawę, że zadowolenie seksualnie można uzyskać przez różne pieszczoty tym więcej ich dozna. Do wykorzystania są wszystkie dziurki, z odbytem włącznie.
 

5. Facet z ktrórym spotykałam się jakiś czas temu już na 3 randce zaproponował mi seks analny. Możecie w to uwierzyć? Nie jestem święta, ale ja nie robię w łóżku rzeczy, które robi się na sedesie.
 

6. Miałam seks analny z moim chłopakiem po raz pierwszy miesiąc temu. To był mój prezent dla niego na piątą  naszą rocznicę ale nie było dobre dla mnie, ale niech tam, nie poddałam się, bo dotrzymuję słowa. Gdy wyciągnął go po wszystkim wyszło mi trochę kupy. Byłam bardzo przygnębiona, ale mój chłopak czuje się z tym dobrze. Nie sądzę, że będziemy robić to ponownie w najbliższym czasie, ale doświadczenie zbliżyło nas do siebie.
 

 Reklama

feromony baner

 

7. Moja pochwa jest niesamowita. Nie widzę powodu, aby otwierać penisom jakieś inne wejście.
 

8. Były chłopak oskarżył mnie o homofobię, bo nie chciałam uprawiać z nim seksu analnego. W rzeczywistości mam problem zdrowotne co sprawia, że ten rodzaj penetracji naprawdę jest dla mnie bardzo bolesny. Po prostu ta opcja dla mnie odpada. A on stwierdził, że nie chcę go zrozumieć i że go nie kocham.
 

9. Mój mąż czekał kilka lat żeby zaproponować mi anal. Nie powiedziałem, że nie, ale zaczęłam zachęcając go do zabawy w łazience gdzie przy okazji przed, albo po, robiłam kupę żeby mógł poczuć jej zapach. Nie było to zbyt eleganckie, ale myślę, że to działa. Nie złożył mi ostatnio ponownej propozycji.
 

10. Prawdę mówiąc, podoba mi się. Opierałam się temu od zawsze, ale gdy to zrobiłam, zdałam sobie sprawę, że jest to wielka zmiana, która daje niesamowicie dużo nowych doznań. Trzeba tylko być spokojną i zrelaksowaną. To naprawdę niesamowite!
 

11. Mój wieloletni chłopak i ja postanowiliśmy spróbować anala żeby spróbować czegoś nowego i urozmaicić nasz seks. Nie trwało to jednak dłużej niż 2 sekundy jak zaczęłam krzyczeć „wypier..laj!” Nie obchodzi mnie co ktoś mówi. Czułam się, jakbym właziło we mnie ogromne gówno. Nie chcę tego kojarzyć z kochaniem.
 

12. Seks analny jest niesamowity. Geje mają najlepszy seks na świecie. Każdy wie, że takie  zaangażowanie to coś wspaniałego. Dla mnie to kolejny sposób, aby cieszyć się swoim ciałem.
 

13. Wolę normalny stosunek, ale druga dziurka jest dla faceta blisko. Jak wypadnie ze mnie i nie potrafi wrócić do tej dobrej ponownie to jego problem.
 

14. Mój mąż kilka tygodni temu zaczął normalnie, ale nagle przeniósł swojego penisa i poczułam, że wkłada mi go w dupę zamiast tam gdzie zwykle. Wszedł lekko i zatrzymał się na chwilę, ale potem poszedł głębiej i skończyło się na pełnym analu. To nie był najlepszy seks w moim życiu, ale jednak całkiem przyzwoity.
 

15. Nikomu nie pozwalam się zbliżać do mojego tyłka. Ta dziurka służy do obsługi śmierdzącej rzeczywistości, to po prostu dupa.

 

A jakie są twoje doświadczenia i opinia o seksie analnym?

 Reklama

pompki wodne