Żyć Dobrze

Abonament dla trzech osób? To możliwe w nju mobile

Abonament dla trzech osób? To możliwe w nju mobile

Abonament dla kilku osób to dobre rozwiązanie dla rodziny czy paczki znajomych. Płacisz jeden, niższy rachunek i oszczędzasz. Masz do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i paczkę internetu. Dowiedz się, jak działa nju mobile abonament dla trzech osób i poznaj jego zalety. Sprawdź nju abonament trio!

 

Nju mobile abonament – dlaczego warto?

W nju mobile masz do dyspozycji abonament dla jednej, dwóch, a nawet trzech osób. Dzięki temu możesz wygodnie i sprawnie zarządzać numerami kilku osób. A wszystko na jednym, niższym rachunku. Dzielisz koszty na 3 osoby i dostajesz wspólną fakturę – nie musisz pamiętać o kilku terminach opłat. Do Twojej dyspozycji są darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y i paczka internetu dla 3 osób. Poznaj zalety nju mobile abonamentu.

 

1. Im dłużej jesteś w nju, tym więcej darmowych GB dla Ciebie

W nju mobile abonamencie opłaca się zostać dłużej! Z każdym miesiącem, Twoje GB rosną dzięki bezpłatnej usłudze ,,Im dłużej, tym lepiej’’. Po 6 miesiącach zyskujesz 2 razy więcej GB, po roku 2,5 razy więcej, a po 3 latach, masz 3 razy większą paczkę GB. Oglądaj filmy i seriale, słuchaj muzyki i korzystaj z social mediów do woli. Nju abonament się opłaca, prawda? Zobacz, ile GB dodatkowego, darmowego internetu zyskasz w bestsellerowym nju mobile trio 29 zł + 19 zł + 9 zł.

  • 60 GB po pół roku,
  • 75 GB po roku,
  • 90 GB po 2 latach.

Sprawdź ofertę nju mobile abonament trio – https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-trio.

 

2. Elastyczna umowa

Nju mobile abonament jest elastyczny. Zapomnij o długoterminowych umowach i niezliczonej liczbie podpisów. To Ty decydujesz, jak długo trwa Twoja umowa. W dowolnym momencie możesz ją wypowiedzieć z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Abonament dla trzech osób może być elastyczny! Zmieniaj, kiedy chcesz.

 

3. Płacisz tyle, ile zużyjesz – minimalna kwota rachunku

Nju abonament nie ma sztywnych reguł, jeśli chodzi o kwotę rachunku do zapłaty. Jeśli korzystasz z numeru telefonu mniej, to płacisz mniej. Masz określoną miesięczną opłatę za nju mobile trio – to 47, 57 lub 67 zł w zależności od wybranego abonamentu. Dzwoń, SMS-uj i korzystaj z internetu do woli za 16, 19 lub 22 zł za osobę. Nawet jeśli przekroczysz tę stawkę, możesz nadal korzystać z abonamentu nju i internetu o zwolnionej prędkości.

W przypadku, jeśli korzystasz z abonamentu mniej, to płacisz mniej. Twój rachunek wyznacza cennik usług: 19 gr/min, 9 gr/SMS, 19 gr/MMS, 19 gr/MB. To dobre rozwiązanie, jeśli masz kilka numerów telefonów – przykładowo firmowy i prywatny. Dzięki temu oszczędzasz, jeśli nie korzystasz równie często z obu numerów.

 

Nju abonament dla trzech osób – nju mobile trio

Jak działa nju mobile abonament dla trojga? To proste! Do abonamentu dla dwojga musisz dołączyć numer dodatkowy za 9 zł lub 19 zł. Jak to zrobić? Wybierz abonament dla pary: 19 + 9 zł, 29 + 9 zł lub 39 + 9 zł. Następnie dokup trzeci numer za 19 zł. To wygodne rozwiązanie dla rodzin, znajomych, przyjaciół czy współpracowników.

Zyskujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i UE i paczkę internetu. W zależności do wybranego pakietu możesz mieć od 13 do 50 GB internetu podstawowego, a wraz z Twoim stażem w nju abonament trio, zyskujesz od 39 GB do nawet 150 GB.

Popularna opcja to nju abonament trio za 19 zł za osobę, czyli 57 zł miesięcznie (29 zł + 19 zł + 9 zł). Masz 30 GB na start, a wraz ze stażem, zyskujesz nawet do 90 GB internetu miesięcznie.

Artykuł sponsorowany