Moto Sfera

Gwarancja na samochody używane: Jak uzyskać najlepszą ochronę dla swojego pojazdu

Gwarancja na samochody używane: Jak uzyskać najlepszą ochronę dla swojego pojazdu

Kupując używany samochód, warto zadbać o to by posiadał on odpowiednią gwarancję chroniącą właściciela. Nie jest to popularna praktyka. Często kupując używany samochód, nowy właściciel zobowiązany jest na własny rachunek i odpowiedzialność zabezpieczyć się przed ewentualnymi dodatkowymi kosztami. Jednak Grupa Cygan, oferująca używane samochody zapewnia komfort i oferuje system gwarancyjny. O tym, na czym to polega dowiesz się z poniższego materiału. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem.

 

Grupa Cygan – tu kupisz sprawdzony samochód

Decydując się na zakup używanego samochodu z salonu warto uważniej przyjrzeć się ofercie salonu z Grupy Cygan. Jest on częścią autoryzowanej grupy, posiadającej salony Toyoty i Lexusa w całej Polsce. Używane samochody, które są dostępne w Grupie Cygan przechodzą wieloetapową weryfikację, którą potwierdza Certyfikat Kontroli Jakości. Dzięki temu Kupujący zyskuje pewność, że kupuje sprawdzone auto z wiarygodnego źródła. To bardzo ważne mając na uwadze jak wielu na rynku jest nieuczciwych sprzedawców. W obecnych czasach rośnie więc zapotrzebowanie na takie, autoryzowane salony jak Grupa Cygan, które chcą i oferują Klientom tylko sprawdzone samochody, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowania takich pojazdów.

Dodatkowo Grupa Cygan jako autoryzowany leader samochodów ma możliwość zaoferowania wielu form finansowania, również takich, które do tej pory nie obejmowały rynku wtórnego.

Kupujący może na przykład skorzystać z atrakcyjnego programu Smart Plan, który łączy w sobie cykliczną wymianę samochodu i niskie raty. Dodatkowo wybierając samochód toyota używane z gwarancją od Grupy Cygan, zyskujesz 12-miesięczną gwarancję, taką samą jaką udziela się na nowy samochód.

Ponadto tu, w Grupie Cygan, uzyskasz udokumentowany przebieg oraz historię pojazdu, sprawdzony stan techniczny i całodobowy assistance. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż zakupionego samochodu to jego gwarancja automatycznie przejdzie na nowego właściciela.

 

Co jeszcze może zaoferować Grupa Cygan?

Grupa Cygan oferuje dwa rodzaje zakupu samochodów używanych z gwarancją. Po pierwsze możesz kupić samochód płacąc całość kwoty bądź zdecydować się na wygodne, miesięczne raty. Twoja gwarancja będzie obejmowała samochód bez względu na jaki pakiet się zdecydujesz.

Ponadto, jeśli w ciągu 14 dni okażę się, że samochód, który kupiłeś nie przypadł Ci do gustu, bez problemu możesz wymienić go na inne auto z oferty Grupy. Możesz również pozostawić swój samochód używany w rozliczeniu.

Dzięki obecności firmy na rynku od ponad 35 lat, cieszy się ona wysokim zaufaniem wśród Klientów. Przykładając szczególną uwagę do zadowolenia Klientów firma z roku na rok wprowadza do swojej oferty najnowsze modele samochodów, tak by zapewnić szeroki wybór i pełne bezpieczeństwo jazdy na polskich drogach.

Wszystkie formalności związane z zakupem i rozliczeniem samochodu załatwiane są podczas wizyty w oddziale. Firma oferuje, że przy zakupie gotówkowym wszystkie formalności załatwione zostaną nawet w 2h, a w przypadku finansowania maksymalnie w ciągu doby (24h od podjęcia decyzji o zakupie).

Artykuł zewnętrzny