Żyć Dobrze

Magnes na kobiety - sława, pieniądze i władza

Magnes na kobiety - sława, pieniądze i władza

Co takiego jest w sławie, pieniądzach i władzy, że przyciągają one kobiety? Nie wiedzieć czemu ale na jakimś genetycznie lub społecznie zaprogramowanym poziomie podświadomości kobiety wierzą, że bogaci, sławni i władczy faceci są inteligentniejsi, bardziej interesujący, bardziej zdolni do zapewnienia im warunków życia - i co najważniejsze - do obdarzenia ich uczuciami jakich pragną.

 

Ludzie z natury zakładają, że osoby atrakcyjne i władcze są bardziej bystre i bardziej godne zaufania niż przeciętniacy

Kobieta pragnie mężczyzny który odpowiada jej fantazjom formowanym już od bardzo wczesnego wieku. Dzięki Disney'owi fantazje te potrafią być niesamowicie „niełóżkowe", za wyjątkiem oczywiście „Śpiącej królewny". To taki syndrom księcia z bajki.

Odpowiedź sprowadza się do zrozumienia tego, że bogaci, władczy i sławni mężczyźni mają już na początku przewagę z powodu ich znajomego wyglądu, co sprawia, że nabierają w ten sposób w oczach kobiet pozytywnych cech. Po prostu kojarzą im się z wymarzonym Leonardo Di Caprio lub aktorem z ulubionej telenoweli. Jeśli więc nauczysz się zdobywać zainteresowanie kobiety i zapewniać jej uczucia jakich zawsze pragnęła, będzie traktować Cię tak samo jak gdybyś był sławny, bogaty i władczy.

Taki facet „naciska guzik" i wywołuje w kobiecie pewne uczucia. Dlatego jeśli nie posiadasz tych cech, musisz nauczyć się „instalować guzik" tak, by automatycznie doznawały tego uczucia, gdy tylko Ciebie widzą.

 

magnes na kobiety

 

Nawet jeśli kobiety w pewnym stopniu zwracają uwagę na wygląd, to dużo bardziej interesuje je to, jak się przy Tobie czują. Zastanów się, czy chcą one przebywać z nudnymi facetami licytującymi się, który z nich ma ładniejsze pośladki? Dlatego musisz zacząć zachowywać się tak, jakbyś wierzył z całą pewnością, że jesteś najlepszym wyborem jakiego można dokonać, i że to przy Tobie poczuje się naprawdę wspaniale. Kiedy kobieta wyczuje Twoje przekonanie, odpowie na nie pozytywnie.

 

Na początek zadaj sobie kilka pytań:

„Jakbym się poruszał, gdybym wiedział, że mogę spowodować, że każda kobieta poczuje się wspaniale?"

„Jakbym mówił, gdybym wiedział, że mogę spowodować, że każda kobieta poczuje się wspaniale?"

„Jaki miałbym wyraz twarz, gdybym wiedział, że mogę spowodować, że każda kobieta poczuje się wspaniale?"

„Jakbym się zachowywał, gdybym był rodzajem faceta, o którym marzą kobiety?"

Wyobraź sobie, że tak jest. Następnie zacznij myśleć i zachowywać się w ten sposób. Kiedy następnym razem będziesz rozmawiał z kobietą, wyobrażaj sobie jak świetnie się czuje, kiedy rozmową wprowadzasz ją we wspaniały nastrój. Udawaj, że tak jest, dopóki nie będzie to dla Ciebie czymś oczywistym i naturalnym. Po prostu to zrób. Najważniejsza zmiana musi zajść wewnątrz Ciebie. Kiedy do niej doprowadzisz wtedy kobiety od razu to zauważą i w ich oczach staniesz się bardziej atrakcyjny.

Pewność siebie i dobre o sobie mniemanie jest z całą pewnością pozytywnym podejściem do życia. Ułatwia i uatrakcyjnia życie nie tylko tobie, ale i ludziom w twoim otoczeniu. Pokochaj siebie, aby pokochali cię inni.