Żyć Dobrze

Naucz się myśleć jak kobieta

Naucz się myśleć jak kobieta

Dla większości mężczyzn kobieta jest jak skomplikowana łamigłówka. Wiele jej zachowań wydaje się być całkowicie pozbawionych sensu. Wynika to z tego, że kobiety myślą nieco inaczej niż mężczyźni. Mężczyznom ciężko to zrozumieć, ale to prawda. Więc im szybciej zorientujesz się o co w tym chodzi, tym szybciej zaczniesz odnosić sukcesy.

 

Powodem całego zamieszania jest odmienny sposób funkcjonowania mózgu u kobiet. U nich słyszane słowa są transportowane do mózgu okrężną drogą poprzez centralę zarządzania uczuciami. Każde słowo otrzymuje więc emocjonalne zabarwienie. To, jak również hormony, sprawiają że nasze potrzeby i pragnienia są inne.

Dlatego właśnie kobiety oglądają telenowele i czytują romanse, podczas gdy my wolimy oglądać mecz. Mamy potrzebę rywalizacji, adrenaliny, siły i dominacji. Kobiety często takich potrzeb po prostu nie mają.

 

Nasze pragnienia wchodzą niekiedy w konflikt

Przykładowo, kobieta może chcieć silnego mężczyznę, jednak może również pragnąć poczucia niezależności. Może chcieć, by mężczyzna poświęcał jej uwagę, ale może także mieć pragnienie bycia postrzeganą jako ta, która nie czuje potrzeby zainteresowania ze strony innych osób.

Mężczyźni również przeżywają ten rodzaj konfliktów, ale na innych płaszczyznach.

To samo tyczy się rozmów z kobietami i wszelkich innych relacji z nimi. Kiedy kobieta mówi: „Podobasz mi się", to dla mężczyzny jest to jednoznaczne z: „Chcę się z tobą kochać". Podczas, gdy dla niej może to oznaczać: „Fajny z ciebie facet".

Generalnym błędem popełnianym przez mężczyzn jest ocenianie potrzeb kobiety przez pryzmat własnych pragnień

 

jak zrozumiec kobiete

 

Chcąc jej dogodzić wyobrażamy sobie, co my sami chcielibyśmy usłyszeć lub dostać. Najchętniej wolelibyśmy, żeby od razu rzuciła się w ramiona pełna pożądania.

Kobiety potrzebują wyzwania. Kogoś, o kogo muszą zabiegać i się starać. Na co dzień wszyscy im słodzą, adorują je i ubóstwiają. One nie chcą obcować z kimś takim jak wszyscy. Pragną kogoś wyjątkowego, przed kim te wszystkie ich gierki staną się nieprzydatne. Kogoś, kto sprawi, że ich uroda nie stanie się wyznacznikiem władzy nad facetem.

Reklama

feromony sa dobre

 

Zastanów się, jeśli idziesz na ryby, to nie zakładasz na haczyk robaka dlatego, że lubisz jeść robaki, lecz dlatego, że jest to łakomy kąsek dla ryb. Pomyśl więc, czego może potrzebować i chcieć kobieta, którą jesteś zainteresowany zamiast zakładać z góry, że są to te same rzeczy, których Ty pragniesz i potrzebujesz.