Żyć Dobrze

Niezastąpiona szafa rack

Niezastąpiona szafa rack. Najwyższy standard w atrakcyjnej cenie

Szafy stojące rack to uniwersalne rozwiązanie, które perfekcyjnie sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach. Wykorzystywane są przy wykonywaniu instalacji i projektowaniu sieci komputerowych LAN, jak również innych systemów. W niektórych środowiskach są znane jako tzw. szafy IT. 

 

Ich imponujące możliwości konfiguracyjne sprawiają, że perfekcyjnie sprawdzają się w firmach i instytucjach reprezentujących najróżniejsze sektory przemysłowe. Wyposażone w drzwi przednie przeszklone, metalowe czy drzwi perforowane, gwarantują szybki dostęp do zaawansowanych urządzeń oraz ich łatwy montaż. 

 

Do czego służy szafa rack? 

Najczęściej szafa rack dostępna jest w dwóch podstawowych standardach: 

 • Rack 19'', 
 • Rack 10''. 

Obie wersje bezbłędnie sprawdzają się w przypadku instalacji i projektowania m.in.: 

 • systemów alarmowych, 
 • profesjonalnych systemów Audio-Video, 
 • sieci komputerowych LAN, 
 • kontroli dostępu, 
 • i wielu innych. 

Szafy rack stworzone są tak, by gwarantować użytkownikowi łatwy i bezproblemowy montaż różnego typu urządzeń. Umożliwiają przebudowę, rozbudowę i administrowanie systemami. Z ich pomocą możliwe jest też konfigurowanie zgodnie z potrzebami parametrów zasilania czy wentylacji. 

 

Szafy rack - zastosowanie

Szafa rack sprawdzi się zarówno w większych firmach informatycznych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Jest kompatybilna nie tylko z urządzeniami rozmaitych producentów, ale także wieloma akcesoriami. Dzięki temu możliwe jest zintegrowanie w niej systemów alarmowych, nagłaśniających, sieciowych, monitoringu i wielu innych. Czyni to z nich unikatowy standard, wyprzedzający konkurencję pod względem uniwersalności. 

 

Systemy i urządzenia obsługiwane w szafach rack

W sklepach internetowych dostępne są rozmaite filtry. Szafy wykorzystać można do różnych celów, a dzięki sprecyzowaniu swoich oczekiwań, szybciej znajdziesz urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania. Bez problemu umieścisz w nich np.: 

 • listwy zasilające i inne systemy zasilania, a także zabezpieczenia gwarantujące odpowiednie parametry zasilania dla urządzeń montowanych w szafach; 
 • UPS i zasilanie awaryjne; 
 • systemy wentylacji; 
 • komputery i serwery; 
 • routery, modemy i switche; 
 • rejestratory NVR DVR itp. 

 

Szafy rack - różnorodność i trwałość

Szafa rack to inwestycja, która będzie procentowała przez wiele lat. Kupić ją możesz z rozmaitymi akcesoriami, takimi jak obudowy serwerowe, okablowanie strukturalne LAN czy inne narzędzia i testery. Wszystko jest przystosowane do samodzielnego montażu i łatwe w obsłudze. Gwarantuje to wysoką wydajność realizowanych procesów oraz długą żywotność urządzeń. 

Decydując się na szafy rack od sprawdzonego, zaufanego producenta, można liczyć również na pomoc i wsparcie techniczne. Doświadczeni pracownicy potrafią wskazań najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w każdej konkretnej firmie. 

Co istotne, szafa rack oferowana przez wiarygodnego sprzedawcę cechuje się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Produkty wykonywane są z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, gwarantujących ich pełną funkcjonalność. Jednocześnie są dostępne w bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach. 

 

Szafy serwerowe rack - usprawnij działanie swojej firmy

Szafa rack od Netrack to gwarancja profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam, co w praktyce znaczy indywidualne podejście do klienta i fachowa pomoc. Przedstaw doświadczonym pracownikom swoje oczekiwania, a oni szybko znajdą produkty, których potrzebujesz. Nie przepłacisz ani złotówki, a zyskasz sprzęt, który Cię nie zawiedzie.

Artykuł zewnętrzny