Żyć Dobrze

Jak poprawić swój wygląd

Jak poprawić swój wygląd

Mężczyzna jaki jest każdy widzi - chciałoby się powiedzieć. Nie oznacza to bynajmniej, że każdy wygląda źle. Wielu z nas dobrze wie jak wyglądać dobrze na co dzień. Poprawianie wyglądu nie musi być ani zadaniem trudnym , ani też nie musi pociągać za sobą kosztownych zmian w garderobie. W rzeczywistości, istnieje mnóstwo łatwych, prostych zabiegów, które każdy facet może wykorzystać do poprawy swojego wyglądu.

 

Aby dowiedzieć się, jak najlepiej zrobić to prawie bezkosztowo i samodzielnie, przeczytaj tych 10 porad .

 

Zacznij nosić marynarki

Jest kilka elementów garderoby, które powodują, że będziesz wyglądać i czuć się bardziej eleganckim i pewnym siebie, a marynarka jest jednym z nich . Bez względu na to co nosisz, marynarka wzniesie cię na kolejny poziom dobrego samopoczucia, nawet gdy idziesz tylko kupić piwo w sklepie.
Co więcej, klasyczna marynarka oznacza pozycję dominującą, co przysporzy ci punktów w pracy i w życiu społecznym.

 

Uśmiech

To wydaje się takie proste, ale szczery uśmiech na twarzy może całkowicie zrewolucjonizować sposób interakcji z innymi. Ludzie są z natury pozytywnie nakręceni, więc warto się postarać o pogodną twarz.
W celu poprawy nastroju spróbuj po przebudzeniu pomyśleć o czymś miłym, posłuchaj ulubionych kawałków muzycznych albo poczytaj dowcipy w sieci. Każdy zresztą ma swoje sposoby na poprawę samopoczucia.

 

Wyprostuj się

Właściwa postawa poprawia wygląd mężczyzny na wielu płaszczyznach . Nie tylko będziesz wyglądać wyższym , ale również wyciągniesz się w brzuchu tak, że będzie wydawać się szczuplejsze. Dodatkowo, gdy stoisz prosto czujesz się pewniej.

 

Nie zapominaj o goleniu

Pozbycie się zarostu (choć niektórym on pasuje) to szybki sposób na widoczną poprawę wyglądu. Kobiety nie przepadają raczej za kłakami wychodzącymi facetom z nosa czy uszu. Warto zaopatrzyć się w odpowiedni trymer i przy goleniu i na te włosy zwrócić uwagę. Jeśli cię stać, skorzystaj z salonu kosmetycznego, w którym usuną ci nieestetyczną część owłosienia.

 

Prasuj ubrania

To wstyd, jak wielu mężczyzn regularnie nosi pogniecioną odzież. Pewnie, że prasowanie trwa nawet kilka godzin jeśli nie robisz tego na bieżąco, ale warto ten czas poświęcić. Zawsze możesz zanieść ubrania do prasowania, albo zaprosić miłą dziewczynę, która zrobi to u ciebie w domu za parę złotych.

 

Nosić V-shirty

Jeśli chodzisz w T-shitrach zastanów się nad takimi z wycięciem przy szyi w kształcie V. Jest to sposób, na przeniesienie wzroku innych z dolnej połowy ciała do góry. Bo V przy szyi przenosi wzrok do góry, nacisk kładzie na twarzy tak, że optycznie stajesz się przystojniejszy, bez względu na wielkość organu.

 

Do prania używaj zmiękczaczy tkanin

Zaskakująco wszechstronny produkt, płyn zmiękczający nie tylko sprawia, że ubrania stają się miękkie i świeżo pachną, ale również lepiej się prasują. Jak ważny jest świeży zapach - również ubrań, nikomu nie trzeba tłumaczyć.

 

Przebieraj się

Ważne jest aby ubierać się odpowiednio do sytuacji i pory dnia. Do pracy, na spotkanie towarzyskie czy na trening ubieraj się inaczej. Pamiętaj, że każda sytuacja wymaga innego ubioru, niezależnie od twojego osobistego stylu. O tym pisaliśmy już w naszych wcześniejszych artykułach.

 

Czesz włosy

Włosy dobrze uczesane wyglądają nie tylko schludnie, ale i elegancko, ale dodają też pewności siebie. I choć czesanie trwa tylko 10 sekund, powoduje pozytywną różnicę w wyglądzie.
Niezależnie od mody zawsze na czasie są włosy krótkie, cięte klasycznie.

 

Czyść buty

Nic nie może zniszczyć nawet najlepszej kompozycji ubioru tak, jak brudne buty. Tak się składa, że nawet but już dobrze dopasowany do nogi, który ma nawet kilka lat, może być elegancki i efektowny. Wystarczy jedynie niewielka ilość pasty do butów (zapomnij o farbkach) i porządna polerka. Nie musisz ich polerować codziennie. Przed wyjściem przejedź szczotką do butów aby pozbyć się kurzu. Przepastuj je raz na tydzień.

 

Teraz jest już nieźle.