Od pewnego czasu tak zwany punkt „G” stał się tematem wielu opracowań, a nawet spekulacji. Są różne opinie świadczące o jego roli w życiu intymnym kobiety. Wszelka dostępna na ten temat literatura i ta oparta na badaniach, jak i ta wypływająca z doświadczeń zarówno kobiet jak i mężczyzn pozwala na stwierdzenie, że warto poeksperymentować w celu uzyskania lepszej jakości współżycia.

 

Po zwilżeniu palca śliną lub preparatem na bazie wody powoli wsuń palec wskazujący do pochwy i dotknij jej przedniej ściany. Punkt „G", czyli okolica w której znajduje się bardzo dużo zakończeń nerwowych znajduje się mniej więcej w odległości odpowiadającej długości palca.

Spróbuj wykonywać palcem ruch przywołania "chodź tutaj". Niech czubek twojego palca masuje przednią ścianę pochwy. Stopień podniecenia partnerki będzie wskazówką dla twoich ruchów. Rozmawiaj z nią, pytają ją jak różne ma odczucia. Jednak niektóre kobiety nie lubią gdy się masuje okolicę punktu G i mogą nawet odczuwać ból, wówczas odpuść sobie dalsze eksperymentowanie w tym kierunku bo na pewno nie skończy się to zbyt przyjemnie.

gdzie jest punkt G

Reklama

Innym sposobem na stwierdzenie, czy dotyka się punktu G jest różnica powierzchni. Obszar punktu „G" w dotyku jest zazwyczaj jak zmarszczona skóra w przeciwieństwie do obszaru otaczającego, który jest gładki i napięty.

Punkt „G" ma kształt nerkowatego, pionowo ustawionego ziarenka fasoli. Połączenie stosunku oralnego ze stymulacją punktu „G" wystarcza by doprowadzić większość kobiet do maksymalnego podniecenia.

Punkt G


Pary lubiące nowe doświadczenia, po zlokalizowaniu punktu „G" i nauczeniu się sztuki jego stymulacji mogą przejść do drugiego etapu, w którym partner zamiast ucisku palcem wskazującym chwyta ścianę pochwy między palec i kciuk i przesuwa ją między swoimi palcami.

Należy przy tym pamiętać aby powyższą czynność wykonywać bardzo delikatnie, by nie sprawiać kobiecie bólu. Lepiej być nadto delikatnym niż być zbyt brutalnym. Większość kobiet nie doświadczyła takich doznań wcześniej i są one dla nich czymś nowym a to na wprost otwiera nowe drogi do seksualnego spełnienia.

Komentarze  

+2

#14 Artur_80 2014-09-23 00:11

moja zona na kolanach z wypieta pupa..
ja od tylu wkladam nawilzone slina 2 paluszki.
na slugosci palca wskazujacego (dokladnie pos opuszkiem) mozna wyczuc ten punkt -troche inny w dotyku od reszty pochwy) zanim sie zmecze tymi ruchami moja pani juz posikuje ze szczescia.....
kolejny orgazm sprawiam ustami
kolejny juz czlonkiem
i kazdy jest zadowolony :)
Cytować
+2

#13 bio 2013-02-25 14:38

do #Piotrek
"guzek z dziurką" - taki miękki, gładki... to już ujście szyjki macicy.
Nawet na powyższych rycinach na tej stronie widoczne. Macica jest wielkości pięści, a pochwa ma zmienną długość, zależnie od pozycji, podniecenia (wtedy ulega przekrwieniu, wydłuża i rozszerza się) dlatego możliwe jest dotarcie palcem "tak głęboko"

Punkt G jest płycej, i nie jest wyczuwalny jako "ziarenko" ale, tak jak napisał autor artykułu, w dotyku jest jak pomarszczona skóra. Mały płaski, owalny obszar na przedniej ściance pochwy.
Cytować
0

#12 Piotrek 2012-12-07 21:35

U mojej kobiety nie wyczuwam na górnej science pochwy zadnego ziarenka, natomiast jeszcze glebiej jest jakis guzek z dziurką. Powiedzcie czy to jest to prosze. Z gory dzieki za odpowiedz.
Cytować
+1

#11 Rozi 2012-06-13 18:10

Bleeee ja mam 15 lat dopiero
Cytować
0

#10 nikaa 2012-06-01 17:31

faktycznie, jest puknt G, i co dalej?
Cytować
+1

#9 jan 2012-01-28 23:31

ja nigdy u kobiet nie wiedzialem o punt g ja nigdy nie robil
Cytować
+2

#8 masturbator 2011-11-20 19:33

ja szukałem ale na monitorze niemoge znales czas usunac historję
Cytować
0

#7 basia 2011-09-23 16:13

szukam i szukam i szukam i nic.chyba ten punkt G zostawilam w domu jak sie z niego wyprowadzalam. pozdrawiam. pozdro dla tych co znalezli ten punkcik.
Cytować
+4

#6 Monia 2011-08-11 03:55

wiecie co wam powiem "ciency jesteście ja znalazłam punkt G u siebie zajebisty punkcik (podniecajacy)

:D
Cytować
+1

#5 ;0 2011-06-16 01:37

ja go odkryłem po drugim razie gdy dotykałem tam moją laske ;-) tylko nie wiedziałem co to jest , ona wtedy się tak podniecała ;-) :-)
Cytować