Intymność

Seksualny horoskop dla każdego

Seksualny horoskop dla każdego

Wierzyć nie wierzyć pobawić się można. Niezależnie od wszystkiego horoskopy cieszą się dużą popularnością. Podobno w gwiazdach zapisane są losy każdego z nas. Warto więc zapoznać się z astrologicznymi informacjami dotyczącymi naszego życia seksualnego.

 

Baran 21.03 - 19.04

Barany są wytrawnymi myśliwymi w krainie seksu i erotyki. Nie ma dla nich przeszkód nie do pokonania. Preferują partnerów równie błyskotliwych i inteligentnych jak oni sami.

Baran jako kochanek ma burzliwy temperament, a co za tym idzie, szuka seksu z odrobiną agresji i dreszczyku. Strefami erogennymi są u Baranów uszy i głowa. Uwielbiają pieszczenie płatków uszu, są mistrzami pocałunku.

Panie spod znaku Barana to urodzone kapryśnice o zmiennych nastrojach i to właśnie dodaje im seksapilu. Są fascynującymi kochankami. To urodzone wojowniczki i zdobywczynie męskich serc i ciał. Ich temperament, pewność siebie i niecierpliwość jest postrzegana przez mężczyzn jako przejaw emanowania seksem. Kobieta Baran jest impulsywna i łatwo przejmuje inicjatywę - zmierza prosto do celu! Nie potrzebuje rozbudowanej gry wstępnej aby oswoić kochanka.

Panowie spod znaku Barana, których reprezentantem jest np. Quentin Tarantino (ur. 27 marca 1963 roku), znają swoją wartość i pozostają niewzruszeni na zaloty przypadkowych kobiet. To oni dyktują warunki i to do nich należy inicjatywa. Jeśli uda się już zaskarbić względy i uwagę Pana Barana, można z takim kochankiem liczyć na niezapomniane doznania.

Odpowiednimi partnerami dla Barana są Lew, Strzelec i Wodnik.

 

Byk 20. 04 - 20. 05

Zmysłowe Byki potrafią delektować się seksem godzinami. Pośpiech jest, według nich, zabójcą zmysłowej atmosfery, dlatego potrzebują cierpliwego partnera.

Kiedy Byk jest już w odpowiednim nastroju, całe jego ciało zamienia się w strefę erogenną. Szczególnie łase są na pieszczoty okolic szyi i karku, nos i usta to również wrażliwe miejsca na dotyk - uwielbiają pieszczoty tych okolic ciała. Uwielbiają także masaże, a ładny zapach bardzo je stymuluje. Patronką Byków jest Wenus, Bogini miłości, więc w łóżku czują się bardzo swobodnie i nie mają żadnych oporów pokazując swoje ciało.

Panie spod znaku Byka to wytrawne mistrzynie uwodzenia. Swojego kochanka traktują jak zdobycz, która nie będzie miała prawa głosu. W zamian jednak ofiarują mu chwile wielkiej ekscytacji.

Mężczyzna spod znaku Byka jest nieznośnie powolny w erotycznych staraniach. Kobieta, która chce zdobyć serce i ciało Byka, musi uzbroić się w cierpliwość. Jest uparciuchem, który czasem sprawia wrażenie, że nie wie, czego chce. Jeśli uda się Byka zwabić do sypialni i nie stracić przy tym cierpliwości, to nie ma co liczyć na szybki seks - Pan Byk jest długodystansowcem. On nie traci czasu na sen, kiedy może rozkoszować się seksem.

Najbardziej odpowiedni partnerzy dla Byka to Koziorożec i Rak.

 

Bliźnięta 21.05 - 21.06

Osoby urodzone pod tym znakiem są bardzo otwarte, uwielbiają nowości i związane z tym napięcie oraz niepewność. Najważniejsze dla Bliźniąt są urozmaicenia. Partner Bliźniąt nie może pozwolić sobie na rutynę.

Komunikacja także jest bardzo ważna dla osób spod znaku Bliźniąt, podczas seksu potrzebują komplementów i podniecających rozmów. Lubią i potrafią uwodzić, czasem wolą to bardziej niż sam seks. Bliźnięta uwielbiają pieszczoty piersi i ramion. Podoba im się również delikatny masaż pach i palców.

Panie spod znaku Bliźniąt to kobiety o wielu twarzach. Niezwykłe i fascynujące. To one ustalają tempo miłosnych zmagań. Lepiej poddać się ich prowadzeniu, a wtedy okaże się, że było warto. Są świetne w sztuce ars amandi. Uwielbiają eksperymenty miłosne, doskonale się przy tym bawiąc.

Panowie Bliźnięta są idealnymi kochankami dla indywidualistek zajętych sobą. Potrafią prowadzić błyskotliwe rozmowy, także w przerwach między aktami miłosnymi. Ich skłonność do fantazjowania przydaje się w sypialni - partnerki rozgrzewają do czerwoności opowieściami o zabarwieniu erotycznym.

Najbardziej odpowiednimi partnerami dla Bliźniąt są Wodnik i Waga.

Rak 22.06 - 22.07

Raki przywiązują wielką wagę do czułości i dotyku. Przytulanie i uściski są dla nich najważniejsze, a delikatne głaskanie skóry to wielka rozkosz.

Dla Raków ważną rolę w kontaktach seksualnych odgrywa bliskość. Nie są zwolennikami przygód, zamiast tego wolą rozkoszować się seksem z partnerem, który już od dłuższego czasu zakotwiczył u boku Raka. Uwielbiają wspólną kąpiel przy blasku świec. Strefami erogennymi Raków są sutki, które partner powinien delikatnie pieścić. Pocałunki i pieszczenie językiem płatków uszu także doprowadzi Raka do szaleństwa. Raki są konserwatywnymi kochankami i raczej nie ma co liczyć na eksperymenty w sypialni.

Charakterystyczna dla pań Raków jest bowiem dwoistość natury - charakter mimozy i ośmiornicy w jednym. Jej wnętrze nie zostaje nigdy odkryte do końca.

To cudowne kochanki, są wielką księgą tajemnic, którą odkrywa się kartka po kartce. Seks z kobietą Rakiem jest pełen namiętności i ciepła, a tajemnicze spojrzenia rozpalają namiętność mężczyzn.

Pan Rak przepada za kobietami kochającymi seks i dobre jedzenie. Jest świetnym kochankiem tylko wtedy, gdy jest rozpieszczany i uwielbiany.

Najbardziej odpowiednimi partnerami dla Raka są Ryby, Panna, Byk i Skorpion.

 

Lew 23.07 - 22.08

Lwy uwielbiają masowanie i głaskanie. W trakcie miłosnych igraszek należy poświęcać im dużo uwagi i dopieszczać ciało.

Delikatne dotykanie okolic pleców wzdłuż kręgosłupa może zmienić Lwa w dzikiego kochanka. Wargi Lwa są również ważnym punktem na erotycznej mapie ciała, warto je czasem chwycić delikatnie zębami. Uwielbia być pieszczony, ale jest również bardzo hojnym kochankiem, z przyjemnością spełnia zachcianki i życzenia partnera.

Pani Lew jest piękna, ponętna. Jest urodzoną gwiazdą i aktorką. Lwice należy rozpieszczać, stawiać na piedestale, podziwiać i podkreślać ich zalety. Jednocześnie należy wykazać anielską cierpliwość. To kocice, które mruczą radośnie gdy kochanek spełnia ich erotyczne zachcianki. Czasami potrafią również pokazać pazurki.

Pan Lew lubi błyszczeć i być podziwiany. Bywa próżny i leniwy, więc kiedy zostanie seksualnie zaspokojony, jego kochanka może liczyć już tylko na błogi sen u boku swojego Lwa. Na partnerki wybiera kobiety oryginalne, zwracające na siebie uwagę otoczenia.

Odpowiednimi partnerami dla Lwa są Baran, Waga, Strzelec i Bliźnięta.

 Reklama

znaki zodiaku

 

Panna 23.08 - 22.09

Jest w stanie oprzeć się najbardziej wyrafinowanej sztuce uwodzenia, nie łatwo zawrócić jej w głowie. Ale jeśli uda się ją uwieść, to bardzo dokładnie, wręcz pedantycznie zaplanuje łóżkowe zabawy.

Najwyższym priorytetem dla Panny jest czystość. Potrzebuje ładu i porządku, aby móc uprawiać igraszki w sypialni. Osoby spod tego znaku mają bardzo wrażliwe kolana, łokcie i brzuch wokół pępka. Lubią być tam dotykane, dużą przyjemność sprawia im czułe głaskanie twarzy. W namiętny nastrój wprowadza Pannę nastrojowa muzyka i filmy o treści erotycznej.

Panie spod znaku Panny akceptują tylko schludnych, czystych i spokojnych kochanków. Należy chwalić zalety Panny i jej talenty. Jest świetną kochanką lubiącą odrobinę pikanterii. Można z nią czerpać garściami przyjemność z seksu. Niemniej jednak potrafi być wyniosła dla swojego wybranka.

Panowie Panny nie tolerują spóźnień. Uwielbiają być zapraszani przez kobiety, a grę wstępną pozostawiają kochance. Wolą być zdobywani i adorowani. Bywają także praktyczni, dlatego kochanka powinna być przygotowana na wszelkie ewentualności. Mężczyźni spod tego znaku chętnie spełniają zachcianki seksualne swoich partnerek, należy tylko szepnąć o tym podczas miłosnych uniesień.

Odpowiedni partnerzy dla Panny to Byk, Koziorożec i Rak.

 

Waga 23.09 - 23.10

Aby wprowadzić Wagę w erotyczny nastrój niezbędna jest odrobina luksusu. Waga jest łasa na doznania wzrokowe, więc uwodzicielski striptiz na pewno podniesie temperaturę w sypialni.

Zdecydowanie wolą być uwodzone niż uwodzić. Szczególnie wrażliwym miejscem erogennym są u nich pośladki i dolna cześć pleców. Uwielbiają delikatne masowanie tych okolic oraz pocałunki w brzuch.

Partner Wagi powinien być opanowany i cierpliwy. Osoby urodzone pod tym znakiem razi gwałtowne zachowanie nawet w łóżku.

Panie Wagi to urodzone uwodzicielki i kokietki. Piękne, perfekcyjnie ubrane i umalowane, przyciągają spojrzenia wielu Panów. Kobiety spod tego znaku wiodą prym w igraszkach miłosnych, grają zawsze pierwsze skrzypce. Godziny spędzone z Panią Wagą nigdy nie pójdą w zapomnienie.

Pan Waga rozgląda się za kobietami eleganckimi, oryginalnymi i wyrafinowanymi w sztuce ars amandi. Kochanka musi wykazać czasem dużo cierpliwości wobec jego kaprysów i huśtawek nastrojów. Trzeba jednak przyznać, że fascynującymi igraszkami, którymi później okrasza grę miłosną, pan Waga szczodrze wynagradza partnerce wszelkie uciążliwości.

Odpowiednimi partnerami dla Wag są Bliźnięta, Wodnik, Strzelec i Lew.

 

Skorpion 24.10 - 22.11

Skorpiony są skryte i niecierpliwe. Niechętnie zwierzają się ze swoich seksualnych preferencji. Skorpion oczekuje od partnera, że ten sam odkryje jego preferencje i oczekiwania. Dlatego osoby o małej wyobraźni nie mają u nich większych szans.

Partnerzy otwarci na magię erotyki mogą przeżyć chwile niezapomnianej rozkoszy w ramionach Skorpionów. Pośladki i okolice krocza to miejsca erogenne dla tego znaku.

Fascynacja klasycznymi pozycjami trwa dość krótko u Skorpionów, dlatego ich partnerzy powinni wykazać więcej kreatywności w igraszkach miłosnych. W przeciwnym razie nie mogą liczyć na długotrwałe zainteresowanie Skorpiona.

Panie Skorpiony są pełne uroku i temperamentu. Są wyniosłe i bardzo oryginalne, nie cierpią rutyny, podobnie jak Panowie spod tego znaku, potrafią zawładnąć rozsądkiem i wolą partnera. Panie spod tego znaku wybierają partnerów i nie pozwalają aby stało się odwrotnie. W obliczu uroku Skorpionicy mężczyźni stają się oszołomieni i bezwolni. Noc z przedstawicielką tego znaku jest bardzo wyczerpująca i długa. Pani Skorpion jest nienasyconym długodystansowcem.

Pan Skorpion to kochanek o wyrafinowanym guście w igraszkach miłosnych, ale do momentu aż nie znudzi się partnerką. Jego wybranka, aby cieszyć się zainteresowaniem, powinna swoje sekrety pozostawić w tajemnicy. Jak długo Skorpion będzie chciał odkrywać jej tajemniczy świat, tak długo pozostanie dla niego atrakcyjna i pociągająca. Skorpiony potrafią zachowywać się ekstremalnie w sypialni - dla kobiety są prawdziwym wyzwaniem.

Odpowiedni partnerzy dla Skorpionów to Waga, Koziorożec i Ryby.

 

Strzelec 23.11 - 21.12

Bywają wygodne i leniwe, ale wybierając partnera nie pogardzą osobami o dość wyrafinowanym smaku w dziedzinie doznań erotycznych.

Strzelec ma spory temperament i uwielbia, gdy się go rozpieszcza. Pieszczenie ud i pośladków jest dla niego początkiem intensywnych przeżyć erotycznych. Gdy Strzelce są w odpowiednim nastroju, stają się otwarte na wszelkie nowości i chętnie próbują nietypowych pozycji.

Pani Strzelec potrafi uwodzić kilku adoratorów jednocześnie. Uwielbia igraszki miłosne na łonie natury. Ceni poczucie humoru u kochanka. Nie przepada za grą wstępną, najchętniej od razu przechodzi do sedna sprawy. Zazwyczaj chodzi własnymi drogami i to właśnie jest w niej bardzo pociągające i frapujące. Dla niej każda chwila jest niezwykła, w niezwykły taż sposób wpływa na płeć odmienną.

Pan Strzelec jest dość niebezpiecznym i nieprzewidywalnym wyzwaniem. Panowie spod tego znaku najpierw zachowują się jak myśliwi na polowaniu, a kiedy tylko wejdą w posiadanie zdobyczy, zaczynają się rozglądać za następną. Strzelce to mężczyźni dowcipni i kreatywni. Posiadają zwykle dość liczną grupę oddanych wielbicielek. Ciągła pogoń za przygodą dodaje im uroku. Jednego można być pewnym przy Panu Strzelcu - nie można się nim znudzić - zanim się obejrzysz, będzie już zajęty inną zdobyczą.

Strzelec jest nietuzinkowy, a jego nieprzewidywalność staje się jego atrakcyjnym atrybutem w sztuce uwodzenia.

Odpowiednimi partnerami dla Strzelca są Baran, Lew, Wodnik i Waga.

 Reklama

pen large

 

Koziorożec 22.12 - 20.01

Koziorożce często sprawiają wrażenie, jakby doznania seksualne nie były dla nich czymś bardzo istotnym. Erotyczny nastrój nie przychodzi im z łatwością.

Partner Koziorożca powinien uzbroić się w cierpliwość. Natomiast jeśli uda mu się znaleźć strefy erogenne Koziorożca, to pewne jest, że rozpali go do czerwoności. Tego powściągliwego kochanka podnieca pieszczenie jego kolan - niby nic, ale czasem te pieszczoty mogą zdziałać cuda. Przedstawiciele tego znaku potrafią być gorącymi kochankami.

Pani Koziorożec sama reżyseruje układ gry miłosnej. Nie należy raczej do romantyczek. Potrafi być jednak doskonałą i namiętną kochanką, a igraszki miłosne na długo pozostaną w pamięci jej partnera. Liczą się dla niej zmysły i cielesność.

Pan Koziorożec nie pogardzi odrobiną pikanterii i szaleństwa w łóżku. Jest pozornie powściągliwym kochankiem, ale bardzo namiętnym. Znaleźć się w objęciach Koziorożca mają szansę tylko te Panie, które potrafią być dla niego zarówno damą jak i ladacznicą, przyjaciółką i dobrą gospodynią.

Odpowiedni partnerzy dla Koziorożca to Byk, Panna, skorpion i Ryby.

 

Wodnik 21.01 - 19.02

Jest bardzo pomysłowy w igraszkach miłosnych. Uwielbia niecodzienność i podniecają go wszelkie urozmaicenia. Nie ma nic przeciwko eksperymentowaniu w łóżku i poza nim, lubi oddawać się uprawianiu miłosnej gry w najbardziej nietypowych miejscach.

Wodnika najbardziej pobudza masaż łydek i okolic kostek. Inną silną strefą erogenną są policzki, ich pieszczotom warto poświęcić szczególną uwagę.

Panie spod znaku Wodnika są tak niezależne, że trudno spełnić ich wymagania. Lubią o wszystkim decydować, uważają też, że potrafią zrobić wszystko najlepiej. Należy okazać im szacunek, podziwiać godzinami zalety ich intelektu, a po tym wszystkim jest szansa na znalezienie się w ich objęciach. Jeśli jesteś wyjątkowym facetem, przeżyjesz miłosną ekstazę z taką kochanką .

Dla Pana Wodnika liczy się w szczególności intelekt partnerki. Zdobywanie go to ciężka i mozolna praca. Poczujesz się jak egzaminowany uczeń. Droga do spełnienia Pana Wodnika prowadzi poprzez rozkoszowanie się intelektem partnerki, pieszczenie wzrokiem jej ciała, szybką ekscytację a potem upojny sen.

Odpowiedni partnerzy dla Wodnika to Bliźniak i Waga.

 

Ryby 20.02 - 20.03

Zakochane Ryby są bardzo wrażliwe. Ich marzeniem jest romantyczny kochanek. Przypadkowa przygoda w nietypowym miejscu działa na wyobraźnię Ryb, ale tylko póki pozostaje w sferze fantazji.

Ryby uwielbiają rozbudowaną grę wstępną, w której partnerowi nie powinno zabraknąć inwencji. Potrafią mocno reagować na pieszczoty mimo, że same nie są zbyt aktywne. Szczególnie wrażliwe są ich nogi, a długi i delikatny masaż stóp sprawi, że rozpłyną się w rozkoszy. Do szczęścia potrzebują dużo czułości i wrażliwości.

Pani Ryba jest tajemnicza, zmysłowa i bardzo wrażliwa. Wybierze raczej kochanka do romansu, a odrzuci kandydata do małżeństwa. W sypialni potrafi zaskoczyć do tego stopnia, że postawi w stan gotowości największego śpiocha. To fascynująca diablica o obliczu Anioła.

Pan Ryba to wielka niespodzianka. Bez znajomości psychologii nie masz szansy na tego faceta. Aby zostać jego kochanką, powinnaś być elegancka, stonowana i inteligentna, a także umieć cierpliwie znosić jego kaprysy i humorki. Pan Ryba wynagrodzi to wszystko ekscytującym seksem. To najlepszy kochanek w zodiakalnym gwiazdozbiorze.

Odpowiedni partnerzy dla Ryby to Rak, Skorpion, Byk, Koziorożec i Panna.