Żyć Dobrze

Skoki spadochronowe – idealne na męską imprezę!

Skoki spadochronowe – idealne na męską imprezę!

Szukasz pomysłu na niezapomniany weekend ze znajomymi? A może na wieczór kawalerski? Wybierz skoki spadochronowe – teraz i ty możesz poszybować w przestworzach. Wystarczy tylko wykupić skok tandemowy!

 

Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie pomyślałaby, jak to jest, gdy skacze się ze spadochronem. Jeżeli dotychczas myślałeś, że to aktywność dostępna tylko dla przeszkolonych i bogatych, w takim przypadku jesteś w błędzie. Teraz możesz wykupić skok tandemowy, czyli taki, który odbywa się wspólnie z instruktorem. Aby skoczyć, nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia, nawet badań lekarskich. Dlatego jeżeli szukasz dobrego pomysłu na zabawę ze znajomymi, pomyśl o skokach spadochronowych.

Skok tandemowy – krok po kroku

Skoki w tandemie organizowane są przez profesjonalne szkoły spadochronowe. Żeby skoczyć, na początek trzeba wybrać odpowiednią i zarezerwować termin i opłacić swój zakup. Następnie trzeba w wybranym dniu zgłosić się na lotnisko. Na miejscu odbywa się krótkie przeszkolenie bezpieczeństwa i otrzymuje się wyposażenie. Potem wchodzi się do samolotu, który wznosi uczestników skoku na wysokość 3000-4000 metrów – im wyższy pułap, tym dłuższy czas swobodnego spadania nawet z prędkością 200 kilometrów na godzinę!

Podczas skoku tandemowego uczestnik jest spięty specjalną uprzężą z instruktorem. Stosuje się specjalne automatyczne spadochrony, a lądowanie jest bezpieczne i łagodne, dlatego nie trzeba obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Wraz ze skokiem spadochronowym można zamówić również usługę wideofilmowania. Wtedy skacze dodatkowa osoba, która odpowiedzialna jest za zarejestrowanie całego wydarzenia z perspektywy lotu ptaka. Po lądowaniu można otrzymać zmontowany film i zdjęcia, a także certyfikat skoku potwierdzającym wyczyn.

 

Gdzie wykupić skok i ile to kosztuje?

Skoki tandemowe to koszt od 500 do 700 złotych zależnie od wybranej opcji. Tańsze są skoki z 3000 metrów, które dają około pół minuty wolnego spadania, natomiast te z 4000 metrów to około minuta lotu bez otwartego spadochronu. Za usługę wideofilmowania zapłaci się dodatkowo około 250 złotych, ale warto zdecydować się na ten wydatek, ponieważ otrzymuje się profesjonalny materiał, który będzie mógł przypominać o niezwykłej przygodzie.

Skoki tandemowe oferuje między innymi firma Skydive, która działa w Kruszynie koło Włocławka, w Przasnyszu oraz w Kamieniu Śląskim. Ma wieloletnie doświadczenie w branży i zaawansowany sprzęt, gwarantując bezpieczeństwo i mnóstwo emocji podczas skoku. Można zakupić go już teraz pod adresem: www.skydive.pl/skoki-w-tandemie.

Skoki w tandemie to doskonały wybór dla tych, którzy szukają adrenaliny. Swój możesz kupić już teraz przez Internet, nie wychodząc nawet z domu lub zrobić komuś niezapomniany prezent. Teraz twoja kolej!