Intymność

Ona lubi seks analny

Ona lubi seks analny! Co zrobisz?

W końcu poznałeś dziewczynę, która lubi seks analny - marzenie prawie każdego mężczyzny. Warto jednak wiedzieć co robić w takim przypadku. Poznaj listę rzeczy, które musisz mieć na uwadze.

 

Istnieje błędne przekonanie, że kobiety nie lubią seksu analnego. To prawda, że niektóre nie lubią tego, co jest całkowicie zrozumiałe, ale w wielu przypadkach zwycięża ciekawość. Miej jednak na względzie, że sporo kobiet zostało w jakiś sposób skrzywdzonych w trakcie stosunku analnego, a to za sprawą bezrozumnych partnerów, którzy penetrowali odbyt partnerki bez zgody i odpowiedniego przygotowania.

Jak jednak rozpoznać, że ona to lubi, albo chce spróbować? Jeśli ty wyjdziesz z otwartą inicjatywą to raczej efekty będą słabe. Musisz rozpoznać teren, dobrze będzie jak sama ci o tym powie. Oczywiście możesz temat sprowokować, ale raczej delikatnie, z wyczuciem miejsca, czasu i jej nastroju. Jak zrobisz to dobrze to jest szansa, że będzie dobrze.

 

Co robić gdy ona chce seksu analnego

Nie ma się czego bać, ale każdy potrzebuje trochę czasu na przygotowanie. Nie przejmuj się, poniższa lista rzeczy do zapamiętania i zrobienia pomoże Ci przejść przez to i cieszyć się każdą chwilą.

 

ona lubi 2

 

Ona nie jest dziwką

Wbrew wszystkim opowieściom powalonych kumpli nigdy nie nazywaj dziwką kobiety, która lubi seks analny. To tylko jedna z form seksu, a czy znasz kogoś kto nie lubi seksu? To akurat może być poważna dewiacja. Jeśli twoja kobieta lubi seks to znaczy, że klubowi opowiadacze mogą ci tylko zazdrościć.

 

Bądź szczery

Jeśli nigdy wcześniej nie uprawiałeś seksu analnego, to bądź z nią szczery. Nie kreuj się na macho, kiedy nie wiesz co robisz. Ona zorientuje się szybciej niż ci się wydaje i tylko od jej delikatności zależy jak ci to przedstawi. Więc bądź po prostu w porządku w stosunku do niej i do siebie, a wtedy możesz liczyć nawet na jej pomoc, co obojgu wam przyniesie radość.

 

Pozwól jej przejąć inicjatywę

Jeśli już wiesz, że ona lubi seks analny, to znaczy, że wie też co trzeba zrobić żeby mogła się nim cieszyć. A jeśli ona będzie zadowolona, to uwierz, ty z pewnością również. Pamiętaj zatem żeby nie odbierać partnerce inicjatywy, nie tym razem, przynajmniej do czasu, kiedy oboje nie będziecie siebie całkiem świadomi. Nie dlatego, że ma doświadczenie, ale dlatego, że przyjmuje twojego penisa w „tylne drzwi”. Będzie ci dobrze, ale ona może odczuwać ból, więc cokolwiek ona mówi, ty słuchasz i postępujesz zgodnie z zaleceniami.

 

Umyj się

To, że będziecie uprawiać seks analny nie znaczy, że twój penis ma emanować zapachem zgniłych jaj, kwasu i potu knura.

Szacunek do partnerki to podstawowy element udanego seksu. Twoja partnerka z pewnością wie, że i jej czystość jest ważna. Jeśli tak nie jest to lepiej zrezygnuj zanim coś złapiesz.

 

Będziesz zdenerwowany

Jeśli jeszcze nigdy tego nie robiłeś to masz prawo być nieco onieśmielony.

To naturalne, że będziesz się denerwować. Ale spokojnie, ona powie ci co masz robić, a ty musisz tylko robić to dobrze i powoli. To pomoże wam obojgu.

 

ona lubi 3

 

Potrzebujesz smarowania

Jeśli myślisz, że możesz wetknąć w nią suchego fallusa, to z góry skazany jesteś na porażkę.

Takie właśnie podejście facetów do seksu analnego najbardziej przeraża kobiety i deprecjonuje ich negatywne podejście do zabaw analnych.
Musisz użyć lubrykantów. Jakich? Poczytaj w naszych innych artykułach o seksie analnym. O tym nie wolno ci zapomnieć!

 

Komunikacja w trakcie

Musisz jej powiedzieć, żeby na bieżąco informowała cię o wszystkim co czuje.

Jeśli to boli, musi ci powiedzieć. Komunikacja jest bardzo ważna, jeśli chodzi o seks analny... i seks w ogóle.

 

Twój tyłek

Zdarza się, że wśród miłośniczek seksu analnego są panie, które aby się odwdzięczyć, chcą pobawić się odbytem partnera. Może zechcieć zrobić ci masaż prostaty. I co teraz?! To już zależy od ciebie. Jeśli chcesz aby była zadowolona – zgodzisz się. A może okaże się, że i ty to lubisz?

 

Zmieniaj prezerwatywy

Odbyt jest pełen bakterii, które nie koniecznie powinny migrować do pochwy na twoim penisie.
Tak więc, jeśli uprawiasz seks analny i chcesz przejść do penetracji pochwy, zmień prezerwatywę!

Nie chcesz przecież, żeby miała przez ciebie jakąś infekcję bakteryjną.

 

Nie wariuj, jeśli zauważysz stolec

Kiedy skończysz uprawiać seks analny i zauważysz nagle, że twój penis jest dziwnie zabarwiony, nie szalej, zachowaj spokój.

To tylko kupa. Nic wielkiego, w końcu musisz mieć świadomość takiej możliwości gdy decydujesz się na seks analny. To nie jej wina, oczyściła się tak dokładnie jak mogła, ale nie ma mowy, żeby była w stanie usunąć wszystko. Musisz być gotowy na tego typu niespodzianki.

 

Nie wyciągaj zbyt szybko

Jak już skończysz, wyciągaj „mistrza” bez pośpiechu. Sprinterzy pozostawiają ślad na psyche nie tylko kobiety ale i swoim.

W innym przypadku możesz niechcący dostać więcej niż prosiłeś. Wycofaj się powoli. Nie chcesz żadnych nagłych gejzerów... z pewnością wiesz o co chodzi. Jeśli nie – szukaj odpowiedzi we wcześniejszych artykułach o seksie analnym.

 

Dywersyfikacja stymulacji

Podczas seksu analnego możesz stymulować również pochwę. Nie bój się pocierać palcem jej łechtaczki w tym samym czasie. Prawdopodobnie będzie to jeszcze bardziej stymulujące i pomoże jej osiągnąć orgazm.

 Reklama

feromony skuteczne

 

Nie musisz tego lubić

Jeśli próbowałeś uprawiać seks analny i nie jesteś fanem tego typu zabawy, to wiedz, że wszystko jest w porządku. To, że jesteś mężczyzną, nie oznacza, że ​​musisz kochać seks analny. Niektórzy mężczyźni to lubią, a inni nie. Zawsze możesz powiedzieć, że znasz temat.

 

Skoncentruj się na swojej partnerce

Przez pierwszych kilka minut, z pewnością skupisz się wyłącznie na swoim penisie.

To znaczy, że po raz pierwszy uprawiasz seks analny. Nie zapomnij jednak o partnerce, jeśli nie skupisz się na jej przyjemności i na dodatek coś zrobisz nie tak jak chciała, to zapomnij o kolejnym razie.

 

To wspaniałe, że jako para lubicie seks analny. Ale to nie jest nic nadzwyczajnego, więc nie wariuj. Upewnij się, że robisz to z kimś, komu ufasz.

 

Inne, wybrane artykuły na temat seksu analnego

Seks analny

Seks analny: co można, a czego nie

5 faktów o seksie analnym

6 mitów związanych z seksem analnym

Czy seks analny jest bezpieczny?

Dlaczego seks analny z kobietą fascynuje tak wielu mężczyzn

Kobiety o seksie analnym

15 kobiecych opinii o seksie analnym

10 błędów, które sprawiają, że seks analny jest bolesny

6 pozycji dla pierwszego seksu analnego

Stosunek analny jako antykoncepcja

Masturbacja analna dla początkujących